Grad bez ulica

User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Grad bez ulica

Post by Ćiro_bos »

Hvala ljudi... šta da vam kažem... jedino da će biti toga još, to nam je u krvi \:D/ .
stjepan wrote: Iako su sličice fantastične, najveća vrijednost ovog putopisa po meni i jeste ovaj qvintet u potpisu.
Pozdrav
Opet Stjepan.... i njemu moram posebno odgovoriti.
Kažem ti ja Stjepane kupi naočale :-B i to sa debljim staklima. Qvintet čini 5 osoba, a nas je bilo 4. Znači kvartet! Em što ne vidiš, vjerovatno ni sluha (muzičkog) x_x nemaš?
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Grad bez ulica

Post by stjepan »

Ćiro_bos wrote:Opet Stjepan.... i njemu moram posebno odgovoriti.
Uvijek ja...ničim izazvan i opet moram da se branim...čuj,maksuz meni mora odgovarat...a tek uvrede ovog tipa:
Ćiro_bos wrote: Em što ne vidiš, vjerovatno ni sluha (muzičkog) nemaš?
Dobro,muzičkog stvarno nemam,još u osnovnoj školi me učiteljica molila da ne pjevam s drugom djecom (i zato mi davala dobru ocjenu :-o ) al zato literarnog na pretek,pa zar ne vidiš čovječe da se osjećam kao da sam tamo s vama,tebi ni očala nebi više pomogla,da pročitaš ovo između redova što ti pišem =)) Ma znaš ti sve samo uživaš da ... :)]


Pozdrav!!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Grad bez ulica

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote:Dobro,muzičkog stvarno nemam,još u osnovnoj školi me učiteljica molila da ne pjevam s drugom djecom (i zato mi davala dobru ocjenu :-o ) al zato literarnog na pretek,pa zar ne vidiš čovječe da se osjećam kao da sam tamo s vama,tebi ni očala nebi više pomogla,da pročitaš ovo između redova što ti pišem. Ma znaš ti sve samo uživaš da ... :)]

Pozdrav!!!
Dobar izgovor zlata vrijedi ^:)^ ....
Izjava da si sa nama je ok! Prihvaćeno! Hvala ti.
pozdrav....
Posavina expres
Post Reply