Čekajući Bo Bo-a

User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Čekajući Bo Bo-a

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote:
Ćiro_bos wrote:Ovaj puta nije bilo na mostu... jest jedna manji propust ...
Vidim da si postao stručnjak za te rupe u donjem ustroju ... usput kad prestaje propust a počinje most ?

Pozdrav!!!
Nisam neki stručnjak :-\
Kad planiraš čvrsto premostiti stvar a ispadne ko ćuprija... onda si napravio propust :D ?
Bo Bo wrote: Sad si se pravo ispraksirao, slikaš ko veliki, samo poslušaj i nas mlađe kupi novog Nikona D 90, i onda ćeš biti prava zvijer. Samo da znaš, ne računa se ukoliko isti posudiš od sestrića ili bratića.

Pozdra Bo Bo ;)
Imam ja i dajdžiće i amidžiće... dal se to računa?
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Čekajući Bo Bo-a

Post by stjepan »

Bo Bo wrote:Sad si se pravo ispraksirao, slikaš ko veliki , samo poslušaj i nas mlađe kupi novog Nikona D 90, i onda ćeš biti...
Pusti ti Bo Bo Ćiru na miru i ne nagovaraj ga na zlo,dok si imao stari aparat su putopisi sipali ko iz rukava (Vogošća,Tuzla,Bradina ...),a sad odkako si se domogao STROJA kaplješ slike na forum ko Zdravstveno osiguranje skupocijene lijekove... :-B
Ćiro_bos wrote:Kad planiraš čvrsto premostiti stvar a ispadne ko ćuprija... onda si napravio propust ?
Znači propust :D

Pozdrav!!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Čekajući Bo Bo-a

Post by Bo Bo »

stjepan wrote:
Bo Bo wrote:Sad si se pravo ispraksirao, slikaš ko veliki , samo poslušaj i nas mlađe kupi novog Nikona D 90, i onda ćeš biti...
Pusti ti Bo Bo Ćiru na miru i ne nagovaraj ga na zlo,dok si imao stari aparat su putopisi sipali ko iz rukava (Vogošća,Tuzla,Bradina ...),a sad odkako si se domogao STROJA kaplješ slike na forum ko Zdravstveno osiguranje skupocijene lijekove... :-B

Pozdrav!!!
Đe me nađe, bila su to lijepa vremena. Dosta slobodnog vremena, a sada je obrnuto.Nagovarao ja njega ili ne tako će biti, veli da mu fali piksela.
Ovaj sistem sam naučio od vas iz EU :p, Tuzla je iz novog arsenala. Nego da priupitam, primate li goste sredinom septemba?
Čiro_bos wrote:Imam ja i dajdžiće i amidžiće... dal se to računa?
pozdrav...
Imam i ja, ali mi ne daju, svoje mašine, znači nemre =)) .

Pozdrav Bo Bo .
Image
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Čekajući Bo Bo-a

Post by stjepan »

Bo Bo wrote: Nego da priupitam, primate li goste sredinom septemba?
Ne samo sredinom. Uvijek.

Pozdrav
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
Post Reply