Doboj-Ploče (Neum)

Post Reply
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Doboj-Ploče (Neum)

Post by BHzeljeznice »

Ovo je jedno klasično putovanje rutama starih vremena.....Doboj-Ploče kao što većina vas se sjeća je bila jedna od glavnih maršuta na putovanje ka moru...Ovo je moje prvo putovanje na ljetovanje vozom,i to famoznom ''Južnom prugom'' koja me je toliko oduševila da se stvarno samo mogu diviti i hvaliti jer to postoji u mojoj zemlji....Za početak ovog putopisa napominjem da su sve slike rađene iz voza,dakle osim Doboja i u Pločama,i nisam ima nekih posebnih priprema,nego samo ugledaš i škljocneš....:D :D :D
Image
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Doboj-Ploče (Neum)

Post by Bo Bo »

Drago mi je, da ti se svidjela "Južna pruga", ali nije dobro da nas držiš u neizvjesnosti sa slikama, neke od nas vežu jako lijepe emocije za "Bradinsku rampu".

Pozdrav Bo Bo ;) .
Image
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Re: Doboj-Ploče (Neum)

Post by BHzeljeznice »

Ma joj,slike se sve izmjesale,na jednom kompu jedna,na drugom druge...nesto je bilo i na Fb-u,pa na kraju sve pobrisano,jos i skola pocela....Ja se nadam da cu za vikend naci koji trenutak da to sve poslozim i postavim na forum....Izvinite na cekanju :( :(

Pozz ;) ;)
Image
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Doboj-Ploče (Neum)

Post by Ćiro_bos »

BHzeljeznice wrote:Ma joj,slike se sve izmjesale,na jednom kompu jedna,na drugom druge...nesto je bilo i na Fb-u,pa na kraju sve pobrisano,jos i skola pocela....Ja se nadam da cu za vikend naci koji trenutak da to sve poslozim i postavim na forum....Izvinite na cekanju :( :(

Pozz ;) ;)
Dobro i školu uspiješ završiti uza sve ovo... pa još i dva (možda tri) kompjutera 8-x
pozdrav...
Posavina expres
Post Reply