Reportažica sa ljekarskog br.2

User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by Otpravnik vozova »

staner wrote:Krećući se prema željezničkoj stanici nisam mogao odoljeti grdosiji koja upada u oči.Simbol željeznica Avazov toranj !
Image


Zašto simbol željeznica kolega Staner?
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

Ma neko reče na ovom forumu :"Željeznice FBiH su ono sve što se vidi sa ovog tornja ".
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by Otpravnik vozova »

staner wrote:Ma neko reče na ovom forumu :"Željeznice FBiH su ono sve što se vidi sa ovog tornja ".

Ili je rekao da nisu? :D
Nije bitno, ali toranj nema veze sa željeznicom, pa to ne treba ni spominjati da se ne bi krivo tumačilo.
Ovo drugo kao da sam negdje pročitao, ali kao "Nisu Željeznice FBiH samo ono što se vidi sa ovog tornja " čini mi se. :-??
Last edited by Otpravnik vozova on Thu Mar 11, 2010 11:14 pm, edited 1 time in total.
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

Ma kolega otpravnik vozova isto mislimo i ja i ti ili je ovako ili je onako nije bitno.Priča se okolo raja kaže ja samo prenesem na forum.Ili jesu željeznice ili nisu željeznice ma nema veze nezamaraj se s tim.Neka tumači ko kako hoće !

Pozdrav !
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by Ćiro_bos »

Ima veze toranj sa ŽFBH!
Megalomanija.
Pozdrav kolegi Staneru i čekam nastavak.
Onaj snimak sa patuljastim manevarskim...Kako je nastao? Nisam skonto.
pozdrav...
Posavina expres
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

Ćiro_bos wrote:Ima veze toranj sa ŽFBH!
Megalomanija.
Pozdrav kolegi Staneru i čekam nastavak.
Onaj snimak sa patuljastim manevarskim...Kako je nastao? Nisam skonto.
pozdrav...
Skontaćeš kolega ima vremena ima još jedan snimak koji slijedi na kraju reportažice L-)
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

I evo ga kao i što sam obećao naj interesantniji dio reportažice !

Dolaskom u aulu željezničke stanice Sarajevo dočekala su me dva meni draga prijatelja.Kao da se poznajemo 100 godina prvo prilazim jednom i pitam :"Jesili ti .........? Odgovara:" Jesam".Drugog pitam isto i on odgovara potvrdno zamislite odmah sam ih prepoznao.Uz kaficu i komentarisanje shvatio sam da se radi o veoma dobrim i pozitivnim ljudima.U momentu razmijenjivanja mišljenja oko foruma jedan od njih mi predloži da izađemo na peron kad ono tamo iznenađenje koje nisam ni sanjao.Hvala kolegama koji su mi priredili ovo iznenađenje a i na slikicama se vidi ko su oni.
Image

E sad drage kolege znate o kome se radi ! Dragi ljudi Bo-Bo i Admin !

Uz prisustvo Admina uspio sam i napraviti dvije fotkice unutrašnjosti EMV.I da Vam kažem oduševljen sam sa kompletnim izgledom našeg niskopodnog voza.Pogledajte i Vi sami.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Mogu sa ponosom da kažem da sam prvi sa Unske pruge koji je pohodio ovaj vozićak.Hvala momci na iznenađenju !

Prvi susret pa odmah iznenađenje !
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

Povratak sa vozom 398 sa polaskom iz stanice Sarajevo u 21h i 27minuta.Opet strogo redovan pa mi smo skoro pa kao švicarski sat.Donosim Vam par noćni slikica sa perona stanice i za mog kolegu Ćiru opet neke čudne slikice !
Image

Voz 398 u stanici Sarajevo
Image

Mađar u noćnim satima u stanici Sarajevo

Image

A ovo siguran sam da neznate šta je ? :))

Image

E ova je za Ćiru pa ti razmišljaj kolega ? ;)

To bi bilo sve sa moje reportažice.Hvala Vam na pozornosti još samo da Vam kažem sretno i skoro na vrijeme sam stigao u svoj Bihać sa puno impresija sa ovog putovanja.Dođoh ja prije Aprila kako neki forumaš reče.Posebno se zahvaljujem kolegi Bo-Bo i kolegi Adminu na gostoprimstvu uz želju da se vidimo što prije na Unskoj pruzi.Bilo je govora i o toj temi.Lijep pozdrav za sve forumaše iz Bihaća :-h :-h :-h :-h
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by Bo Bo »

Cestitam kolega staner, ali zaboravio si postaviti i onu drugu grupnu sliku ispred niskog. Pozdrav Bo Bo ;) .
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Reportažica sa ljekarskog br.2

Post by staner »

Bo Bo wrote:Cestitam kolega staner, ali zaboravio si postaviti i onu drugu grupnu sliku ispred niskog. Pozdrav Bo Bo ;) .
Kolega tu čast ostavljam tebi pozdrav !
Post Reply