Kompozicija Baat vagona

User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by damir661 »

Pa recimo tu u gornjem levom uglu deo rucice proviruje iz siblja, a da bi odgovor bio pun u pitanju je ulazni signal iz pravca Bukinja, uskoro ce se i treci kolosek pridruziti na ulazu u stanicu Kreka.
Image

Evo i na jednoj mojoj se cak i bolje vidi
Image
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by Ćiro_bos »

damir661 wrote:Pa recimo tu u gornjem levom uglu deo rucice proviruje iz siblja, a da bi odgovor bio pun u pitanju je ulazni signal iz pravca Bukinja, uskoro ce se i treci kolosek pridruziti na ulazu u stanicu Kreka.
Odgovor je tačan...za lokaciju, ali je to signal, prije bih rekao žbun, ind. kolosijeka HAK.
Signal Bukinja se jasno vidi, u sredini i označen je kao nevažeći, sa crvenim koturom.
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by damir661 »

A sta je onda sa drugim delom kraka iz TE Tuzla?
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by Ćiro_bos »

damir661 wrote:A sta je onda sa drugim delom kraka iz TE Tuzla?
Iz TE Tuzla jedan krak ide u Bukinje, drugi se pridružuje pruzi iz Bukinja i tako jedna zajednička pruga ulazi u Kreku. Treća strana je na suprotnoj strani stanice TE i ima direktan ulaz u st. Bos.Poljana.
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by damir661 »

Ćiro_bos wrote:
damir661 wrote:A sta je onda sa drugim delom kraka iz TE Tuzla?
Iz TE Tuzla jedan krak ide u Bukinje, drugi se pridružuje pruzi iz Bukinja i tako jedna zajednička pruga ulazi u Kreku. Treća strana je na suprotnoj strani stanice TE i ima direktan ulaz u st. Bos.Poljana.
pozdrav...
Ovo su vec novi momenti, ovo mi ranije nisi objasnio ovako, znao samo za to da se kolosek izdvaja iz stanice Bos.Poljana, ide posebna skretnica i deo ulazi u TE Tuzla, a za to da se suprotni deo razdvaja u dva kraka od kojih jedan ide za Bukinje, a drugi na isti kolosek koji potom ulazi u Kreku to tek sada cujem L-)
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by stjepan »

Ćiro_bos wrote:Tek si me sad zbunio!
Sve ovo ja napravi samo da čujem tvoj komentar #-o i ...on izostaje?
:( :( :(
Ma daj brate Ćiro,pretjeruješ i to ne malo :p .Fotke su ti ko i uvijek OK,tekst vezan uz fotografije kao i uvijek prva liga (da nije Ivo Andrić dobio nobelovu nagradu za literaturu,siguran sam da bi je ti za ove tekstove ;;) ).

E sad gdje je problem,a dokaz da nisam jedini koji ga vidi:
68847 wrote:Gitara i muzika ko nekad, veče, noć, mrak...
Hoće da kaže da smo jednom nogom u grobu.
Onom trećom.
Pogledaj svoje postove zadnji mjesec,dva "Evo me od batića..." "Nisam imao vremena,žurio sam kod batića..""Nisam stigo od batića..." i nebrojeno taklvih sa tim prizvukom,al ako si svaki peti put bio ko što kažeš.... supermen je slabić.Smanji malo :)) :)) :))

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by Ćiro_bos »

E sada ja osta bez komentara!
Prvo me optužuješ da trošim nekakva doping sredstva, a sada sumnjaš i u neke stvari u koje se ne smije sumnjati niti priznavati, čak ni samom sebi x_x ...
Ipak mi je drago ^:)^ što dobih komentar i što si me uvjerio da sam supermen \:D/
Pozdrav generacijo...
Posavina expres
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: Kompozicija Baat vagona

Post by 68847 »

Da sam taki pa da pomislim i da smijem reći rekao bih da je zaglibio u nemoral al pošto nisam taki :-$
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
Post Reply