Skretničar Brko na raftingu

User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Ćiro_bos »

I poslednji čamac je opet policija. Znali bi da i ne piše. Ko uniformisani, veslaju u taktu...ko labud kad pliva u odnosu na kokoš

Image

I odoše. malo ih je bilo, al daj šta daš u ovim uslovima. Srećom da tih minuta nije bilo kiše

Image

I posmatrači se razilaze. Brkati skretničar je izgleda, zadovoljan.

Image

Ubrzo i dosta vozila preko mosta, onih koji su snimali na drugim mjestima uz obalu

Image

A mi se vraćamo na naše kamp boravište i nastavljamo naše sijelo sa nekim, već drugačijim temoma

Image

Negdje oko 16 h smo počeli da se pakujemo, poslije 6-7 sati provedenih na ovome mjestu. Bili smo zadovoljni.

Image
Posavina expres
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Ćiro_bos »

Ostao sam dužan slike dvorišta skretničara Brke, gdje će po kamenju završiti ona trava koju je čupao...pa evo

Image

Ovaj kamen je u komadu, težak tri tone, dovežen iz neke šume...Debelo platio prevoz i radne mašine da ga ovde postave

Image
Dvorište ima i svoje pse
Image

Image

I dosta je!
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by damir661 »

Odlicnooooo, ovo je dokaz koliko znaci timski rad, ne daj boze da jedam zabusava, bilo bi belaja
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Bo Bo »

Aferim za putopis, slike sam pregledao, tekst letimično pročitao, ali do veceras cu i to odraditi. Ovim cikama, sto su se spustali niz rijeku, sigurno da im fali adrenalina u krvi pa su se odlucili za poduhvat po ovakvom vremenu.

Skretničar Brko ima pravo lijepu avliju, iskreno zavidim mu. Još jednom hvala za putopis :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: .

Pozdrav Bo Bo ;) .
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by staner »

Ništa bez "Premingera " =)) =)) =)) :)) :)) :)) :-bd :-bd :-bd
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by stjepan »

Kod izbora predsjednika smo zapeli! Sindikalni vođa mora da ima određene kvalitete, po sistemu: Što si gori, to si bolji! Trebao bi da je sklon alkoholu, bludnim radnjama, nekulturi, sili...po mogućnosti da je i lijep.
:-o :-o :-o
Sad ako sam dobro pratio putopis,učestvovali su bosanci i policija... =))
Ko i uvijek BRAVO!

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote: Sad ako sam dobro pratio putopis,učestvovali su bosanci i policija... =))
Ko i uvijek BRAVO!

Pozdrav!
I misliš da oni imaju gore navedene kvalitete x_x ?
Nego, ja napisa čitav putopis ne bi li se ti na forumu oglasio :!! ...pa mi je to eto i uspjelo!
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by stjepan »

Sindikalni vođa mora... da je sklon ...,
Ovaj dio si namjerno preskočio,a bio sam siguran da će te izabrati ...nisi imao baš sve uvjete ili šta?
Ćiro_bos wrote:Nego, ja napisa čitav putopis ne bi li se ti na forumu oglasio :!! ...pa mi je to eto i uspjelo!
pozdrav...
E jeb.. u zadnje vrijeme,pričam puno gluposti (hoću biti predsjednik sindikata),pa dok zinem odmah me... :))
Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Macak
Posts: 357
Joined: Thu Dec 24, 2009 10:40 pm

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Macak »

Čestitam na fotografijama, al' jazuk što ne dođoste do kraja - do ušća Krivaje u Bosnu!

Za ilustraciju prilažem link:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 1368437383
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Skretničar Brko na raftingu

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote: E jeb.. u zadnje vrijeme,pričam puno gluposti (hoću biti predsjednik sindikata),pa dok zinem odmah me... :))
Pozdrav!
Bosanac na radu u Sloveniji...Imaš sve preduslove za predsjednika!
Mene pri glasanju nisu uzeli u obzir, kažu da sam prekvalifikovan za to. Valjda zbog ljepote B-) .

Macak
Za ovaj link treba login, pa ne vidjeh ništa.
Treći dan nedjelja je bio završni dio raftinga, na relaciji Vozuća-Zavidovići. Raftingaši su nam rekli da ne vole voziti tamo jer je voda mirnija i treba jako puno veslati :23 km. Sudeću po onoj bujici, ovaj put nisu morali veslati :D .
U svakom slučaju ovu manifestaciju više ne propuštam, ako Bog da. Jako mi se svidjelo i pored lošeg vremena.
Do viđenja u Banovićima?
pozdrav...
Posavina expres
Post Reply