Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

User avatar
ZlayoZg
Posts: 1690
Joined: Mon Jun 22, 2009 7:04 pm
Location: ZAGREB (HR)

Re: Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

Post by ZlayoZg »

Ćiro,ovo mi je najljepši putopis koji sam dosada vidio,na svim forumima. ^:)^ ^:)^ Toliko vlakova,toliko predivnih fotki i priznajem,Bradinska pruga je pruga koja bar mene osobno jako fascinira i svaki bi je railfan morao posjetiti.Ja sigurno budem prve prilike.

Bravo! :ymapplause:
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

Post by stjepan »

Evo još jednom sam ga pregledao,da mi se ne desi ko Eli sa grobljem,opet mi dobar.Vidim da Nikona nisi vratio,znači biće jooš... ^:)^ \:D/ :ymapplause:

Pozdrav!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

Post by Ćiro_bos »

Mislim da sam ostao dužan neke napomene!
Ovo je bio moj putopis rađen uz nesebičnu pomoć kolega Vijadukta i Ele, koji su mi u svrhu da se to što bolje prikaže, primijetili ste, ustupili i par svojih fotki u ovaj rad, Tako u putopisu postoje fotografije od 5 fotoaparata: Moji Canon, Panasonic, Nikon, Vijaduktov Panasonic i Elin Nikon. Zato im ponovo zahvaljujem i na ovom vidu podrške!

Macak wrote:Čestitam i zavidim!
Hvala...
a nisi vidio da sam gledo da usnimim onaj "tvoj" pothodnik u Zavidovićima? Jesam li potrefio?
stjepan wrote:Putopis odličan,samo nemoj molim te više obuvati gojzerice,jedva sam te pozno u njima

Pozdrav!!!
Hvala! Da ne bi gojzerica ja bih se vratio bez cipela, a i onda kada sam pao bile bi teže posljedice...jako korisna stvar na ovim hodanjima po planini i pruzi ^:)^
a ni u cipelama nisam bogzna kolko zgodniji? :D
ZlayoZg wrote:Ćiro,ovo mi je najljepši putopis koji sam dosada vidio,na svim forumima. Toliko vlakova,toliko predivnih fotki i priznajem,Bradinska pruga je pruga koja bar mene osobno jako fascinira i svaki bi je railfan morao posjetiti.Ja sigurno budem prve prilike.

Bravo!

Hvala...tebi koji si obično škrt na komentarima...pa znači da je dobro. A kao fotografu ti mogu reći da su slike obrađene ugrubo, da u rezoluciji 1024 x 768 izgledaju puno drugačije i sam nemam riječi kako su ispale divno. U seharu obavezno ostavljam originale!
stjepan wrote:Evo još jednom sam ga pregledao,da mi se ne desi ko Eli sa grobljem,opet mi dobar.Vidim da Nikona nisi vratio,znači biće jooš...

Pozdrav!!
Otkud znaš da Nikon nisam vratio? A sad znam...exif od fotke sa 661-272. Kako stvari stoje, mislim da će Nikon ostati kod mene :ymapplause: . Meni je drago, ne znam vama. No bez obzira na markiranu robu moram svome Pnasonicu odati puno priznanje, jer su njegove fotke u istim uslovima rame uz rame sa Nikonom?

pozdrav...
Posavina expres
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

Post by stjepan »

Ćiro_bos wrote: No bez obzira na markiranu robu moram svome Pnasonicu odati puno priznanje,
Samo ti njega hvali,i nađi mu lijepo mjesto na tavanu...zasluži.

Pozdrav!!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
a_edin
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 10:03 pm
Location: Sarajevo

Re: Doboj-Sarajevo-Ovčari-Konjic

Post by a_edin »

Ovaj putopis je stvarno vrijedan svake pohvale... od slika do objasnjenja na njima (na neke sam se od srca nasmijao)...
Svaka cast!
Post Reply