Nis - Zagreb - Bihac - Sarajevo - Nis

User avatar
Stajs
Posts: 213
Joined: Tue Jun 02, 2009 11:03 pm

Re: Nis - Zagreb - Bihac - Sarajevo - Nis

Post by Stajs »

U Rastokama smo se okrepili i dosli k sebi . narocito posle Mariove ludacke voznje drumovima " lijepe nase " te krecemo put Bihaca . Sat vremena je trebalo nasem Sumaheru da dodjemo do konacnog cilja - Bihac !!!

Image

cuvena Bihacka kula ...

Image

ko pita ne skita , kaze narodna poslovica i videvsi da smo promasili destinaciju , stajemo pored jedne dzamije na izlazu iz Bihacu i cekamo da neko dodje po nas ...

Image

i posle desetak minuta stize nam vodic ...

Image

vracamo se par kilometara nazad , skrecemo preko mosta na Uni ...

Image

i posle desetominutne voznje ,dolazimo na konacan cilj putovanja ...hacijenda pored Une !!!!!!!!!!

Image
Jer ovo je mojih pet minuta,a pred tobom stoji,zivot cijeli !!!!!!
User avatar
Stajs
Posts: 213
Joined: Tue Jun 02, 2009 11:03 pm

Re: Nis - Zagreb - Bihac - Sarajevo - Nis

Post by Stajs »

Ponovni susret sa starim prijateljima posle nepuna dva meseca ...
Image

Smestamo se u ovim prekrasnim bungalovima ...
Image

Malo okrepljujemo od dugog puta i ubrzo evo nas sa legendom Bosanskih zeleznica ...

Image

Pivara u Bihacu je po specijalnoj dojavi tih dana radila u tri smene,zbog velikog broja degustatora koji su se tu okupili skoro iz svih krajeva ex YU i kazu da je tog vikenda oboren rekord u prozivodnji od njenog osnivanja ...
Jer ovo je mojih pet minuta,a pred tobom stoji,zivot cijeli !!!!!!
User avatar
Stajs
Posts: 213
Joined: Tue Jun 02, 2009 11:03 pm

Re: Nis - Zagreb - Bihac - Sarajevo - Nis

Post by Stajs »

Nepunih sat vremena za nama je stigla i ekipa iz Podgorice. Milan Vukovic ti je ka' pola Lovcena ...

Image

Ne verujete ??? Pogledajte ...

Image

hteo sam reci kao covek... Moji saputnici iz Nisa , Milan i Goran su se vrlo brzo uklopili u celu ovu manifestaciju , dal zbog klime ili piva,procenite sami ...
Image
Jer ovo je mojih pet minuta,a pred tobom stoji,zivot cijeli !!!!!!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Nis - Zagreb - Bihac - Sarajevo - Nis

Post by Masinac »

Stajs ovo slika sto si postavi nije ni "prvo poluvrijeme" od tog sijela , pa mogao bi ovu pricu i dovrsit. :) ^#(^
Post Reply