Izgradnja perona u stanici Zenica

Moderator: Ćiro_bos

441-905
Posts: 613
Joined: Tue May 25, 2010 12:39 pm

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by 441-905 »

BHzeljeznice wrote:Mozda ovo nije mjesto za to,a da li ima neko snimljenu reklamu ŽFBH-a,ja je iskrenop na TV 1 nisam vidio.........???
Bila je, i to samo jedan dan, uoči promotivne vožnje Niskog i to je to. Valjda para nema, a dipleji i tv u Niskopodnom bi se mogli iskoristiti za promovisanje ŽFBiH, a ne ko sada da se Končar reklamira.

Nemam ništa protiv spomenute firme, samo je bolje turiste upoznati sa turističkim znamenitostima Bosne i Hercegovine. Izvinjavam se za OT.
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by BHzeljeznice »

E jbg.....hvala svejedno..... :-bd :-bd
Image
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by stjepan »

Eto prilike za vozoljubitelje da svoje snimke i slike predstave putujućem svijetu.Samo na prava vrata pokucati...

Pozdrav!!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote:
Ćiro_bos wrote:
68847 wrote:Vjerovatno ovoliko i ovako koliko i kako su i napravili:
Sigurno je završen za ovu petoljetku!
Ovo je prvi objekat te vrste koji je napravljen za 20-tak godina na ŽFBH... svaki početak je težak?
pozdrav...
A Zavidovići ... ili to nije ta vrsta ???
Kod tog perona,jedino mi nije jasno da se nije išlo na novu visinu perona već na staru visinu,novi su viši za nekih 30-tak cm...

Pozdrav !!!
Zavidovići su izgrađeni prije davno prije rata, mislim na peron i visina je ista... ionako će tu ići niskopodni ne treba viši?
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by Bo Bo »

stjepan wrote:Eto prilike za vozoljubitelje da svoje snimke i slike predstave putujućem svijetu.Samo na prava vrata pokucati...

Pozdrav!!!
Vrlo teško, obzirom da ti isti ljubitelji željeznice nemogu dobiti dozvolu za slikanje na ŽFBiH, sa objašnjenjem da je to politika firme, i da se dozvola ne izdaje na pojedinačnoj osnovi.

Pojednostavljeno, svaki put kad želiš nešto slikati na ŽFBiH, trebaš pitati službu za odnose sa javnošću. Pozdrav Bo Bo ;) .
Image
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by stjepan »

Ćiro_bos wrote:Zavidovići su izgrađeni prije davno prije rata, mislim na peron i visina je ista...
Mislio sam da govoriš o novogradnji pa sam zato spomenuo Zavidoviće. a mislio sam na pothodnik.
Peron u Zavidovićima je bio još u ona vremena kad si išao u školu u Vogošću...pamtim ja to :D
Bo Bo wrote:Pojednostavljeno, svaki put kad želiš nešto slikati na ŽFBiH, trebaš pitati službu za odnose sa javnošću.
Sofisticiranu tehnologiju u vrijeme raspojasane industrijske špijunaže treba sačuvati na svaki način pa i zabranom slikovavanja, unutrašnji i vanjski neprijatelj ne miruje :p
Usvakom slučaju treba suglasnost te službe,predlog dati nije grijeh...

Pozdrav !!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by Ćiro_bos »

stjepan wrote: Mislio sam da govoriš o novogradnji pa sam zato spomenuo Zavidoviće. a mislio sam na pothodnik.
Peron u Zavidovićima je bio još u ona vremena kad si išao u školu u Vogošću...pamtim ja to :D

Pozdrav !!!
Pothodnik u Zavidovićima nije projekat željeznice već grada i ne služi za putnike nego za građane, za sigurniji prelaz pruge, odnosno prolaz ispod pruge...
Mislim da je tako, a kolega Macak može dati više info!
pozdrav...
Posavina expres
User avatar
lopina
Posts: 400
Joined: Sat Jul 10, 2010 3:15 pm

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by lopina »

Još nije završen... :(

Image

Image

Image

Još samo fali nadstrešnica...

pozdrav...
User avatar
lopina
Posts: 400
Joined: Sat Jul 10, 2010 3:15 pm

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by lopina »

Prije postavljanja ograde...

Image

Image

pozdrav...
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Re: Izgradnja perona u stanici Zenica

Post by BHzeljeznice »

Da primjetio sam a je postavljena ograda,ali da vijci na nadstresicu jos postoje.Kada sam putovao u o7.mjesecu nisam primjetio ogradu,znaci da radovi na neki nacin opet napreduju.
Pozz ;) ;)
Image
Post Reply