Unska pruga

Moderator: Ćiro_bos

Smatrate li bi trebalo uvesti brzi voz Sarajevo-Bihać ?

Da
64
94%
Ne
4
6%
 
Total votes: 68

staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Unska pruga

Post by staner »

Prije nekoliko minuta u stanici Cazin Srbljani mpv 845-485 sa jednom prikolicom.
Image

Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Unska pruga

Post by staner »

Dragi moji forumašai za sve oni koji podržavaju moju inicijativu i kažu da to radim u korist željeznica a i radim donosim još jedan članak objavljen u današnjim lokalnim novinama na USK nemogu biti ravnodušan moram neku stvar objaviti ali u suštini kao i što sam rekao povlačim se sa ovog foruma.Svi oni koji su mi davali i daju podršku za moj projekat ovim putem se želim zahvaliti a normalno da je projekat za dobrobit ŽFBiH.
Image

Image
Image

Za sve oni koji kažu i koji misle da ovo nema veze sa željeznicom.Presudite sami i recite jeli dobro ili nije ?

Pozdrav za sve dobronamijerne ljude sa Unske pruge !
semir16
Posts: 52
Joined: Thu Jan 28, 2010 4:57 pm
Location: Srebrenik, Tuzla

Re: Unska pruga

Post by semir16 »

ali u suštini kao i što sam rekao povlačim se sa ovog foruma.

Nemoras odmah biti toliko strog pa da napustis forum :ympray: , zar ne vidis da su svi za uspostavaljenje voza Bihać-Sarajevo.
Osim toga dusgo si na forumu da bi tek tako otisao, ko bi nam donosio novosti sa Unske pruge?
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Unska pruga

Post by staner »

hvala semir 16 :-bd
semir16
Posts: 52
Joined: Thu Jan 28, 2010 4:57 pm
Location: Srebrenik, Tuzla

Re: Unska pruga

Post by semir16 »

staner wrote:hvala semir 16 :-bd
Nema problema i drugi put, tu smo jedni za druge ;)
zloja
Posts: 33
Joined: Thu Oct 08, 2009 10:16 pm

Re: Unska pruga

Post by zloja »

Sudeći po broju glasova za brzi Sarajevo-Bihać slaba je vidljivost sa avazovog tornja =)) =)) =))
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: Unska pruga

Post by 68847 »

:-\
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
Dusko_BG
Posts: 176
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:07 pm
Location: Bijeljina/Beograd

Re: Unska pruga

Post by Dusko_BG »

Pozdrav!

Na hr forumu moze da se procita da je se od 17.5 obutvalja sav saobrcaj na pruzi od Knina do granice sa BiH ali sav saobrcaj je jos prije bio zatvoren, je li tako???
User avatar
rocky231
Posts: 26
Joined: Sat May 15, 2010 8:57 am
Location: Bos.Poljana

Re: Unska pruga

Post by rocky231 »

Dusko_BG wrote:Pozdrav!

Na hr forumu moze da se procita da je se od 17.5 obutvalja sav saobrcaj na pruzi od Knina do granice sa BiH ali sav saobrcaj je jos prije bio zatvoren, je li tako???
Bilo na RTL veceras samo su dvije od najavite tri pruge zatvorene ova nije zatvorena vido sam u vjestima RTL
saraybosna
Posts: 47
Joined: Mon May 10, 2010 8:29 am
Location: Visoko

Re: Unska pruga

Post by saraybosna »

rocky231 wrote:
Dusko_BG wrote:Pozdrav!

Na hr forumu moze da se procita da je se od 17.5 obutvalja sav saobrcaj na pruzi od Knina do granice sa BiH ali sav saobrcaj je jos prije bio zatvoren, je li tako???
Bilo na RTL veceras samo su dvije od najavite tri pruge zatvorene ova nije zatvorena vido sam u vjestima RTL
pricali su da ce zatvoriti prugu, ali iz politickih razloga je motda nece zatvoriti. cuo sam da ce skidati pragove u nekim tunelima na unskoj pruzi i da ce ih postavljati u tunel jedrinje. jeli nasa firma na to spala da jedno kvari, a drugo pravi x_x
Post Reply