Unska pruga

Moderator: Ćiro_bos

Post Reply

Smatrate li bi trebalo uvesti brzi voz Sarajevo-Bihać ?

Da
64
94%
Ne
4
6%
 
Total votes: 68

staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: UNSKA PRUGA

Post by staner »

TURISTIČKI VOZ NA RELACIJI BIHAĆ-MARTIN BROD-BIHAĆ SA POLASKOM IZ BIHAĆA U 14h i 20minuta DANA 26.09.2009 ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: UNSKA PRUGA

Post by Ćiro_bos »

Lijep prizor, ima interesenata mada je kako Ela reče dosta hladno za ovakav vid vožnje....
Kolega Staner nije išao sa njim?
Možda nešto kao reportaža...za vozovi.com?
pozdrav....
Posavina expres
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: UNSKA PRUGA

Post by damir661 »

Kakav je ono vagon na kraju?
Interesantno, zivi primerak tzv "brodskih kola".
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: UNSKA PRUGA

Post by Masinac »

damir661 wrote:Kakav je ono vagon na kraju?
Interesantno, zivi primerak tzv "brodskih kola".
koliko ja znam onaj vagon stoji u krugu vuče , od pomočnog voza , ima pet-šest kabina sa krevetima za spavanje i onaj kao salon sa stolom gdje se može sjes i ručat. ;)
User avatar
ela
Posts: 1278
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:28 pm
Location: Mostar

Re: UNSKA PRUGA

Post by ela »

Ćiro_bos wrote:Lijep prizor, ima interesenata mada je kako Ela reče dosta hladno za ovakav vid vožnje....
Kolega Staner nije išao sa njim?
Možda nešto kao reportaža...za vozovi.com?
pozdrav....
Šta hladno,ja mislim da svi koji su juče bili na tom vozu,već danas su ozbiljno prehlađeni. Pruga poslije Ripča ulazi u kanjon Une,i prolazi kroz nekoliko dugačkih tunela,koliko se sjećam ima jedan od 1700 metara. Imam ja nešto slika sa te dionice što sam slikao prošle godine,ali nikako da ih dignem slike na forum.
Pozdrav iz Mostara
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: UNSKA PRUGA

Post by Ćiro_bos »

ela wrote:
Ćiro_bos wrote:Lijep prizor, ima interesenata mada je kako Ela reče dosta hladno za ovakav vid vožnje....
Kolega Staner nije išao sa njim?
Možda nešto kao reportaža...za vozovi.com?
pozdrav....
Šta hladno,ja mislim da svi koji su juče bili na tom vozu,već danas su ozbiljno prehlađeni. Pruga poslije Ripča ulazi u kanjon Une,i prolazi kroz nekoliko dugačkih tunela,koliko se sjećam ima jedan od 1700 metara. Imam ja nešto slika sa te dionice što sam slikao prošle godine,ali nikako da ih dignem slike na forum.
Pa redaj slike, Ela...
Ima nas koji nismo nikada tamo bili, a naslušali smo se o toj ljepoti :shock: ...
pozdrav...
Posavina expres
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: UNSKA PRUGA

Post by staner »

Ćiro_bos wrote:Lijep prizor, ima interesenata mada je kako Ela reče dosta hladno za ovakav vid vožnje....
Kolega Staner nije išao sa njim?
Možda nešto kao reportaža...za vozovi.com?
pozdrav....
Nisam putovao s njim nisam imao društvo čekao sam Vas da dođete .Do godine idemo svi skupa na Rotary vozu.Pripremite se i najavite imate dosta vremena.

POZDRAV !!!!!!!!!
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: UNSKA PRUGA

Post by staner »

Idu slike krajolika Une i Unske pruge uživajte !!!!!!
[URL=http://img230.imageshack.us/i/rv07 ... .jpg[/img][/url]ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

KO OVO NIJE DOŽIVIO NEZNA ŠTA SU PRIRODNE LJEPOTE !!
Napomena:"Sve fotografije su nastale sa putujućeg voza i na njemu u toku vožnje".

AKO ŽELITE JOŠ FOTOGRAFIJA RECITE !!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: UNSKA PRUGA

Post by Masinac »

Slike su fantastične . Neznam šta Ela čeka sa svojim slikama koje je slikao 2008 na vozu koji je bio organizovan u režiji Sindikata mašinovođa-strojovođa ???????
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: UNSKA PRUGA

Post by staner »

Masinac wrote:Slike su fantastične . Neznam šta Ela čeka sa svojim slikama koje je slikao 2008 na vozu koji je bio organizovan u režiji Sindikata mašinovođa-strojovođa ???????
Hvala Mašinac ovo je ništa šta ih imam još.

POZDRAV !!!!!
Post Reply