Modeli lokomotiv slike in drugo luka -villa opicina-

Post Reply
LUKA
Posts: 6
Joined: Fri Nov 22, 2013 12:33 pm
Location: italy
Contact:

Modeli lokomotiv slike in drugo luka -villa opicina-

Post by LUKA »

:)
Zdravo!
pisal sem tu par godina ovako mojega sina Moj sin mi pomaže moje ime je luka ovo je moj izgled sam moje zbirke modela lokomotiva i vagona posvećen je ručni rad slovenskih, hrvatskih i drugih drzave...
Posle par godina rada konaćno mi je uspelo završiti nov delo maketo. Kako je ispalo, možete videti na ovome linku
THE VIDEO :-bd
http://youtu.be/jr1nJZCs8y0

Image
OPIS MAKETA 2013
Moj plastični modularni opis -
trenutna veličina je 3x3 metara sa strukturom 6 moduli.ha dobio obnoviti lani
, Ostavljajući samo dio izvorne stanice sustari izgled '' Muzej '' More ' od dvadeset ' novoj godini sudva prolaznika strana B - sporedni ulaz i izlaz stanica , aposljednja ' u izgradnji u ovom trenutku -Naoružanje i ' hrapav prebacuje s self - izgrađen dijelova visibili.solo promukli o tome je li stara linija predstavlja sekundarnu stanicu s četiri pjesme i mala robe dvorište , skladište gramofon parnih i pozive za bosna Rudnik ugljena -linija i ' single- track linija do skrenut prema Dalmaciji imore samo s dizelskim postaji završava neka v fantasja Druga linija vodi do hrvatske granice postaji Šapjane sklopljen izmeđustvarnog i nestvarnog , gdje se promjene mogu se obaviti na 3000V vuče 25/50kv-građevine i umjetnička djela su self -made i komercijalni upravljanje i te ' potpuno analogni postavka je' linija iz tršćanskog Krasa u šumi koje idu u Ljubljanu Jesenice bivši granicu s Austrijom i gura prema dalmatinskoj obali ........
mnoge fotografije mog izgleda ..................

moja web stranica z novice z italjo-slovenja-croatia-in drugi z modeli in slike
http://trainpagesofluca.net/
bok in hvala luka :o3
Frankcok
Posts: 2
Joined: Sat Mar 30, 2019 4:43 am
Location: Bulgaria
Contact:

Modeli lokomotiv slike in drugo luka villa opicina

Post by Frankcok »

bok vlakovi stizu samo do stanica opicina ici v trstu su uzeti tramvaj bok prijatelijma u zagrebuICS310
Post Reply