MAKETA BY ACO

Post Reply
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

MAKETA BY ACO

Post by legenda »

Kao prvo veliki pozdrav svim forumašima i ljubiteljima velike i male željeznice.Od kada pamtim za sebe volim voz/vlak i želja mi je bila da postanem mašinovođa.Nažalost nesretni rat je učinio svoje tako da nisam završio školu za mašinovođu,ali sada gledam da bi se nekako uvukao u taj sistem i da bi počeo raditi poso koji mi se oduvjek sviđa.Zašto kažem sviđa,zato što sam vozio neznam koliko puta lokomotivu i vozim je kada god imam priliku.Prva lokomotiva u koju sam sjeo bila je taurus,ili slovenačka 541-017,pa onda ostale da ne nabrajam.male željeznice me i dan danas fasciniraju tako da pravim svoju maketu.za sada to otprilike izgleda ovako pa vi procjnite kako vam se čini.to je samo stanica u merilu 1.87ho i jedan mali deo mojih modela.stanica nije završena,ali nadam se i da će vam se i ovako svidjeti

Image

Image

Image
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

i još

Image

Image

Image
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

....

Image

Image

Image
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: MAKETA BY ACO

Post by Ćiro_bos »

Pozdrav i dobrodošao na forum!
Lijepo izgleda to što radiš i nadam se da ćeš nas i dalje izvještavati o napretku.
Ja sam takođe u tim vodama pa tim više volim gledati radove drugih i upoređivati...
pozdrav...
Posavina expres
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

..

Image

Image

Image
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

naravno da ću postavljati slike i izvještavati o napretku. :D :D i ja volim gledat kako drugi prave i kakve vizije imaju tako gledajući njih i ja dobivam ideje.vidim da je ovo novi forum i zato uživam što sam od početka u njemu.veliki pozdrav ćiro bos-u
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by staner »

Pozdrav za člana MAKETA BY ACO sa Unske pruge.Želim ti još puno novih maketa ali posebno da ih provozaš malo našim prugama.
Sretno :-bd :-bd :-bd :-bd
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

neboj se staner,maketa će biti u bosni jer tamo imam jednu sobu za maketu pripremitu.naravno kada bude dokončana postavit ću da vidite kako je ispala,tako da će mo je provozati po našim prugama :D :D :D
legenda
Posts: 13
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:20 pm

Re: MAKETA BY ACO

Post by legenda »

evo još tri slike stanice u fasadi.nažalost nastrešnica mi nije uspela i ako sam se trudio,ali će mo i to probat popravit čim prije.drugačije zanimaju me kako bi se dalo napraviti klupe za sedit i oglasna ploča da bi i to postavio na stanicu.ako ima iko ideju samo napred
Attachments

[The extension jpg has been deactivated and can no longer be displayed.]

[The extension jpg has been deactivated and can no longer be displayed.]

[The extension jpg has been deactivated and can no longer be displayed.]

Post Reply