Rekonstrukcija dionice Skenderija - M. Dvor

Tramvaji koji su u sarajevu od 1960 godine
User avatar
hubke
Posts: 46
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:55 pm
Location: Ilidža-Sarajevo

Re: Rekonstrukcija dionice Skenderija - M. Dvor

Post by hubke »

vozic wrote:Dobro to sto je ICOSIT nego odkud da je to sad stiglo kad su radovi u finalnoj etapi mislim ja pojma nemam kako ce oni ovo postaviti bez da ukljanjaju i asfalt i betonski preliv eto stvarno ne kontam nikako.

EDIT: pogledao sam kolicinu ovoga.... ahahahahahaha ovo je samo dovoljno da se pokriju sine od vjecne vatre do carsije =)) jaoo e to vam se zove "stednja" ccc za kvalitet, planiranje i regularnost ove citave rekonstrukcije dajem -100.
U planu je i bilo da se ICOSIT postavi samo od Vjecne vatre do Bascarsije. Od Vjecne vatre do Marindvora i nije bio planiran ICOSIT
:D
User avatar
lohner 712
Posts: 286
Joined: Sat Dec 17, 2011 9:15 pm
Location: Sarajevo - Novi grad

Re: Rekonstrukcija dionice Skenderija - M. Dvor

Post by lohner 712 »

Kako sam i pretpostavio holandi će nastaviti raditi na liniji 3 bez obzira koliki im bio osovinski pritisak.

Prvog dana su odmah nalupali holanda "ko u priči" 801,805,811,812,815. Znači sve ono što se pričalo bilo je u prazno. Evo i danas 811,815,805,812 rade na lin 3.
ImageImage
Što moraš da znaš kod idu svi tužni svi nesretni,što moraš da znaš kuda idu sa duše teška bremena,što moraš da znaš... http://www.youtube.com/watch?v=DYsNocMGvSM
MILCHO
Posts: 124
Joined: Mon Jan 03, 2011 12:25 pm

Re: Rekonstrukcija dionice Skenderija - M. Dvor

Post by MILCHO »

Ako na jesen ubace ove što su radili 2009 i 10 a uz to će proraditi i KT8D5 na 5 onda će ih možda dio biti prebačen na šesticu.
User avatar
lohner 712
Posts: 286
Joined: Sat Dec 17, 2011 9:15 pm
Location: Sarajevo - Novi grad

Re: Rekonstrukcija dionice Skenderija - M. Dvor

Post by lohner 712 »

Nije se pisalo na forumu, ali linija 6 nije radila 2 dana zbog nekog kvara na skretnici, ne znam kojoj, ali bilo je i tv-u na jutarnjem programu tvsa, ali evo danas radi i "šestica", a za vrijeme dok nije radila vozni redovi 61-67 su radili na lin 3.
ImageImage
Što moraš da znaš kod idu svi tužni svi nesretni,što moraš da znaš kuda idu sa duše teška bremena,što moraš da znaš... http://www.youtube.com/watch?v=DYsNocMGvSM
Post Reply