Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by staner »

Pozdrav za kolegu IntercityBosnia i želim mu ugodan boravak.Došao si na pravo mijesto ima nas puno ljubitelja željeznice ovdje.

Sretno ! :-bd
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by admin »

Dobrodošao na forum i ugodan boravak na našim stranicama.
NClight
Posts: 1
Joined: Mon May 10, 2010 2:11 am

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by NClight »

Auuu, kako kasnim...
Čestitam svim dragim kolegama koji su pokrenuli portal i forum i svim članovima, naravno!
Nadam se da će biti na zadovoljstvo svih članova, ljubitelja velike i male željeznice!

Sada znam zašto se kolege iz BiH ne javljaju često na drugim forumima :D

Još jednom, sretno i u nadi da ćemo se čitati češće
Srdačan pozdrav,
Nikola - NClight
Admin www.malezeljeznice.net
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by Ćiro_bos »

NClight wrote:Auuu, kako kasnim...
Čestitam svim dragim kolegama koji su pokrenuli portal i forum i svim članovima, naravno!
Nadam se da će biti na zadovoljstvo svih članova, ljubitelja velike i male željeznice!

Sada znam zašto se kolege iz BiH ne javljaju često na drugim forumima :D

Još jednom, sretno i u nadi da ćemo se čitati češće
Srdačan pozdrav,
Nikola - NClight
Admin http://www.malezeljeznice.net
Dobro nam došao!
A ja se baš pitao gdje si ti, sveprisutni NC...a ovde ga nema :-? .
Za one koji ne znaju NC je moj prvi i jedini mentor kod izrade makete malih željeznica.
NC očekujemo priloge. U postovima o malim željeznicama i drugom.
pozdrav...
Posavina expres
leskovacsasa
Posts: 4
Joined: Thu Dec 23, 2010 10:50 am

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by leskovacsasa »

Cestitam od srca i veliki pozdrav svima koji su zasluzni za pokretanje i odrzavanje ovog krasnog portala! Evo, zahaljujuci mojim prijateljima sa fejsbuka doznao sam za sajt i danas postao i ja clan, i veoma, veoma mi je drago zbog toga. Predivni postovi, reportaze, tekstovi...ima tu i iz mog rodnog kraja (Brcko-TZ - znam tu prugu "u dusu", a onu za VInkovce jos bolje), pa oni Hell angels sto "otkrivaju" stari uskotracni za Dubrovnik (i sam sam htio svojevremeno da izadjem iz kola i slikam one ostatke...), pa krasne slike cire kad je bio u SA (moj pok. tata nikad nije prezalio kad su digli prugu 1976..) ...ma sve je super a jos ni djelic nisam otkrio.... Samo nastavite...
Srdacni pozdravi svima, Sasa Leskovac
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by Otpravnik vozova »

leskovacsasa wrote:Cestitam od srca i veliki pozdrav svima koji su zasluzni za pokretanje i odrzavanje ovog krasnog portala! Evo, zahaljujuci mojim prijateljima sa fejsbuka doznao sam za sajt i danas postao i ja clan, i veoma, veoma mi je drago zbog toga. Predivni postovi, reportaze, tekstovi...ima tu i iz mog rodnog kraja (Brcko-TZ - znam tu prugu "u dusu", a onu za VInkovce jos bolje), pa oni Hell angels sto "otkrivaju" stari uskotracni za Dubrovnik (i sam sam htio svojevremeno da izadjem iz kola i slikam one ostatke...), pa krasne slike cire kad je bio u SA (moj pok. tata nikad nije prezalio kad su digli prugu 1976..) ...ma sve je super a jos ni djelic nisam otkrio.... Samo nastavite...
Srdacni pozdravi svima, Sasa Leskovac

Pozdrav tebi i tvojim prijateljima! Dobrodošao i uživaj! ;) :-bd
Image
User avatar
Macak
Posts: 357
Joined: Thu Dec 24, 2009 10:40 pm

Re: Dobrodošlica na prvi BH željeznički forum

Post by Macak »

Svakoga dana u svakom pogledu forum sve više napreduje!
Dobro nam došao leskovacsasa!
B-)
Post Reply