ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Moderator: Hamzza

User avatar
mr.nice
Posts: 317
Joined: Wed May 05, 2010 8:35 pm
Location: Piskavica/Omarska ŽRS

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by mr.nice »

^:)^
Image
User avatar
Hamzza
Posts: 85
Joined: Sun May 08, 2011 11:44 am
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by Hamzza »

Samo da znaš, danas od želj. stanice Komar i pripadajućeg tunela nije ostalo apsolutno ništa. Stanica je u ratu sravnjena sa zemljom i sad je tu livada. Tunel postoji, ali je u sredini potpuno urušen. Kako sam saznao, vojska RS-a ga je minirala u toku rata.
mali.paja
Posts: 41
Joined: Sun Oct 31, 2010 11:29 pm

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by mali.paja »

Film je sniman samo na stanici Komar. Pruga je postavljena samo za snimanje filma. Išla je samo po stanici i nešto malo u tunel. Za tu potrebu je dopremljena na kamionu jedna lokomotiva iz Banovića i potpaljena. Orginalni dimnjak lokomotive je bez onog šešira. Lokomotiva je Đakuša serije 83 (napravljena u tvornici ĐĐ u S.B.). Lokomotive napravljene u S.B. su sve bile bez tog šešira. Čini mi se da je redateljica filma iz kraja negdje oko Travnika. Radi toga je stavljen onaj šešir na lokomotivu da bi izgledala što vjernije lokomotivama serije 83 koje su tamo nekad vozile. Šešir na dimnjaku se ispravno zove KOBELOV dimnjak. Dole su to zvali Koblerov dimnjak (možda im je lakše bilo izgovarat?). Taj šešir je u stvari bio iskrolovka. Dosta austrijskih serija lokomotiva je imalo taj dimnjak radi loše kvalitete uglja u Austriji. Ovaj film osim u Komaru nešto malo je sniman i u Banovićima (uskotračni dio kada ložač baca ugalj djeci i mislim u sceni sa Rejhan Demirdžićem) i nekom rudniku na normalnoj pruzi sa lokomotivom serije 62 (kada Bata Živojinović spašava vlak koji se otisnuo ili su kočnice otkazale zaboravio sam).
Tunel na Komaru nije miniran i bio je prohodan. Kakav je sad?
User avatar
Hamzza
Posts: 85
Joined: Sun May 08, 2011 11:44 am
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by Hamzza »

mali.paja, zahvaljujem na detaljnim informacijama u vezi snimanja filma. Međutim, pošto smo na temi za prugu ZOK, vratimo se njoj (dok nismo dalje odlutali).

Ja namjeravam ove godine otići automobilom ili biciklom od Olova do Zavidovića i usput video kamerom snimiti cijeli put. Današnji asfaltni regionalni cestovni put na toj dionici se 95% poklapa sa putem bivše pruge.

Volio bih isto tako proći i dionicom od Han Pijeska do Olova, ali je ta dionica prevelika zabit (tu ne znaš je li gore udariti na međeda il na čoeka), pa će ta dionica morati malo sačekati.
Ako ima zainteresovanih za zajedničku vožnju na bilo kojim od ovih dionica, tu sam.
User avatar
Macak
Posts: 357
Joined: Thu Dec 24, 2009 10:40 pm

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by Macak »

NEKAD: Lokomotiva marke ALBORI i putnički vagoni na pruzi Olovo - Han Pijesak, kanjon ČUDE, 83.kilometar u području sliva rijeka Krivaja i Stupčanica, 1912. godine. Mašinovođa - Josip Vidmar. Iz arhiva gdina Slavka Veljačića.

Image
mali.paja
Posts: 41
Joined: Sun Oct 31, 2010 11:29 pm

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by mali.paja »

Macak wrote:NEKAD: Lokomotiva marke ALBORI i putnički vagoni na pruzi Olovo - Han Pijesak, kanjon ČUDE, 83.kilometar u području sliva rijeka Krivaja i Stupčanica, 1912. godine. Mašinovođa - Josip Vidmar. Iz arhiva gdina Slavka Veljačića.

Image
Ne vidim nikakve putničke vagone?
User avatar
Macak
Posts: 357
Joined: Thu Dec 24, 2009 10:40 pm

Re: ZAVIDOVIĆI - OLOVO - KUSAČE

Post by Macak »

Niti ja! :D
A tekst je kopiran, pa eto... :-??
Post Reply