generacija 1976-1980

Forum namjenjen za sve one koji izučavaju željeznicu na bilo koji način ili se sjećaju dana kada su to radili
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: generacija 1976-1980

Post by stjepan »

10.07.2010. u 11.00 u Vogošćiće polaznici ŽTŠ generacije 1976-1980 imati srećanje povodom trideste godišnjice mature u (ili na) prostorima nekadašnje škole!

pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
halidhodzic
Posts: 11
Joined: Sun Mar 07, 2010 1:35 pm

Re: generacija 1976-1980

Post by halidhodzic »

zao mi je sto nisam u mogucnosti da budem na sastanku moje generacije. jedan veliki pozdrav svim prisutnim a narvno i onima koji nisu bili u mogucnsti da dodju. valjda budem bolje srece za sledeci sastanak
Ibrobijelic
Posts: 4
Joined: Sun Mar 21, 2010 2:55 am

Re: generacija 1976-1980

Post by Ibrobijelic »

30 godina....kao da smo juce bili zajedno u skoli,na igralistu i na rucku u domu.Rado se prisjecam svih mojih skolskih drugova a Bogami i drugarica...bila su to nezaboravna vremena.Razrednica Neda je licnost koja je ostala u mom sjecanju,koje se rado i danas sjecam...njemacki jezik,pa stihovi od Pere Zubca,dramska sekcija,lijepa druzenja i korisni zivotni savjeti .Hvala Nedo.
Ove redove pisem iz daleke Amerike,posto znam da se danas nakon 30 godina sastaje moja generacija,zao mi je sto ne mogu prisustvovati ovom sastanku.Zelim vam dobar provod,lijepu zabavu i ako Bog da vidimo se uskoro.Budimo u kontaktu...bez obzira na daljinu...red voznje...radove na pruzi u srcu sam zeljeznicar i na mojoj stanici jos uvijek vozovi staju.

Spostovanjem
Ibrahim Bijelic California,USA
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: generacija 1976-1980

Post by stjepan »

Evo par i sa tog susreta,dolazak:Čekaj ti si....samo da se sjetim...joj...

Image

Image

Image

Image

Image
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
Post Reply