1. godišnjica portala vozovi.com

Post Reply
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

1. godišnjica portala vozovi.com

Post by Bo Bo »

Prije godinu dana počeo je sa radom 1. portal sa forumom o željeznicama u BiH. U startu je krenulo jako uspješno, 30 registrovanih korisnika, 11 tema, 37 postova i 700 posjetilaca. Posije toga krenula su i prva veća upoznavanja sa forumašima, druženja i izleti.

U toku prošle godine forum je prestajao sa radom 3 puta iz tehničkih razloga, ali svaki put smo izašli jači i snažniji.

Godinu dana poslije situacija je sljedeća: skoro 500 registrovanih forumaša, 13000 postova, 358 tema. Dnevno forum posjeti 80 forumaša i 200 gostiju. U rad foruma do sada se uključilo 200 registrovanih forumaša/ica, dok su ostali posmatrači/ce, ali očekujemo i njhovo skoro uključivanje na forum.

Najveći broj online korisnika bio je 40. Ja sam uspio zabiljažiti trenutak kada je bilo prisutno 37 osoba.

Image

Ovom prilikom želio bih se zahvaliti u ime tima portala svim forumašima/icama, koji su doprinijeli u radu ovog foruma svojim postovima, sugestijama i kritikam kao i posmatračima, gostima jer nam to govori da postoji interesovanje za portal.

U povodu 1. godišnjice portala, organizovana je proslava u Banovićima 05.06.2010. uz vožnju parnom lokomtivom i druženje, zahvaljujući ljudima iz udruženja "Bosanski kolosijek". Svi ste dobro došli.

Kao jedan od od ciljeva foruma za narednu godinu je 28 000 napisanih postova, a ostale će te uskoro vidjeti.
Image
User avatar
igorailwayman
Posts: 307
Joined: Mon Nov 16, 2009 1:27 am

Re: 1. godišnjica portala vozovi.com

Post by igorailwayman »

Pridružujem se čestitkama i daljnem uspješnom radu foruma i velika hvala timu moderatora za dosadašnji rad i trud!

Sretno i dalje!

Vidimo se u Banovićima!
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: 1. godišnjica portala vozovi.com

Post by damir661 »

Cestitke svim forumasima na godisnjici ovog lepog foruma, drago mi je da sam deo svega ovog, nadam se da cemo slaviti jos mnogo godisnjica za ubuduce. Prvih godin udana je najteze :D
:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
I normalno vidimo se u Banovicima. ;)
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: 1. godišnjica portala vozovi.com

Post by Otpravnik vozova »

Čestitke i od mene na uspješnom radu foruma, tokom ove prve godine!
Očkujem još mnogo, mnogo novih forumaša, aktuelnih tema, konstruktivnih rasprava, lijepih fotografija, čvršćih prijateljstava, nezaboravnih druženja...
Želim da se držimo one stare filmske izreke: "Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem(o)!" :D
Inače, lično sam prezadovoljan dosadašnjim radom foruma, mada kažem da uvijek može i treba bolje.

Usput, danas je i godina dana kako sam prestao pušiti(01.06.2009). Pisao sam jednom o tome ovdje na forumu...
Naime, tražeći način da zaboravim cigarete taj dan, našao sam ovaj forum, registrovao se, počeo pisati i vjerujete...
... nije mi pomoglo nimalo... :)) :))
Pozdrav svima!! ;)
Image
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: 1. godišnjica portala vozovi.com

Post by 68847 »

Otpravnik vozova wrote:...Usput, danas je i godina dana kako sam prestao pušiti(01.06.2009). Pisao sam jednom o tome ovdje na forumu...
Naime, tražeći način da zaboravim cigarete taj dan, našao sam ovaj forum, registrovao se, počeo pisati i vjerujete...
... nije mi pomoglo nimalo... :)) :))
Ne kontam :-?

PS. :))
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
Post Reply