vozovi.com na mobitelu?

Ovdje možete pisati svoje predloge sugestije i kritike vezane za forum, a i cijeli portal.
Post Reply
Dean24zg
Posts: 30
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:09 pm

vozovi.com na mobitelu?

Post by Dean24zg »

Do sada nisam imao problema pristupati portalu vozovi.com i forumu s mobitela.

Inače,riječ je o prastarom kliznom mobitelu marke LG model GU 230.

U aplikacijama imam "skinutu" verziju 4.4 Opere Mini,i nikakvih problema nije bilo.

Inače,ta verzija Opere omogućuje i mobilni i klasični prikaz stranice.

Od prije nekoliko dana kada unesem vozovi.com izbacuje mi rezultat da trebam instalirati Flash player i daje mi i link za skidanje,međutim ne preuzima mi taj Flash player nikako,a portal bez toga mi više ne otvara. :(( /:)

Napominjem da mi sve ostale stranice mobitel i dalje otvara , pa i forume željezničke tematike zeljeznice.ba,zeljeznice.net i railserbia.

IMA LI ITKO TAKVIH PROBLEMA?

Molba:Molim pomoć kako zaobići link za download FlashPlayer-a.

Unaprijed hvala!
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by admin »

Pozdravi,

Predhodnih dana je nešto rađeno na naslovnoj stranici portala www.vozovi.com i neke stvari planiramo unaprijediti. Zbog nedostatka slobodnog vremena to id veoma sporo ali nadam se da ce biti riješeno u skorije vrijeme mada mislim da ce i dalje trebati flash plsyer za pregled naslovne stranice.
Bez obzira na sve ovo na forumu se nista nije promijenilo i trebalo bi da regularno mozes posjetiti www.vozovi.com/forum i dalje pregledati po forumu.

Lijep pozdrav.
Dean24zg
Posts: 30
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:09 pm

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by Dean24zg »

O.K.
Pokušat ću pa javim.
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by ismet222 »

Evo za admina link za preuzimanje i upustvo za instalaciju i podesavanje "komponente" za joomla sait.
Download: http://www.mobilejoomla.com/download-mobile-joomla.html
(potrebna registracija)
Upustvo za instalaciju i podesavanje: http://www.ostraining.com/blog/joomla/m ... -tutorial/
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by admin »

-hvala na pomoći
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by BHzeljeznice »

Potrudio sam se,pa sam napravio QR code (a stvarno je teško inače,hahahhha =)) ) našeg foruma,kojeg možete skenirati preko vašeg pametnog telefona preko aplikacija kao što su NeoReader,QR Droid i sl. i odmah se spojiti na forum!
Neko bi rekao da je bezkorisno,ali ako iskopirate ovaj kod,nosite ga sa sobom,samo ga skenirate,pomoću mobitela i direktno dolazite na početnu stranicu,bez ukucavanja adrese i sl. ;) Ovo vrijedi samo za mobilne telefone koji imaju gore navedene aplikacije,i pristup internetu! B-)
Image
Image
User avatar
ZlayoZg
Posts: 1690
Joined: Mon Jun 22, 2009 7:04 pm
Location: ZAGREB (HR)

Re: vozovi.com na mobitelu?

Post by ZlayoZg »

Po meni,još bolje od toga je aplikacija Tapatalk za smartphone..Idem na par foruma preko njega i zbilja je odlična stvar.
Dok sam išao preko preglednika(u mom slučaju Opera),užasno dugo se učitavalo bilo na EDGE ili na 3G mreži.Sada se i na EDGE i na 3G otvara odlično i nemam zamjerki.Stoga.ako forum ima mogućnost za instalaciju dodatka za pregled preko Tapatalka,to bi bila odlična stvar.
Post Reply