Molbe i prijedlozi

Ovdje možete pisati svoje predloge sugestije i kritike vezane za forum, a i cijeli portal.
ubrzani
Posts: 140
Joined: Thu Apr 29, 2010 7:53 am

Re: Molbe i prijedlozi

Post by ubrzani »

Nakon dva dana čitanja svega i svačega na forumu MOLIM sve koji borave na forumu svoje lične frustracije ostave po strani. Nemojte biti toliko bijesni jedni na druge bez ikakvog razloga. Niko od nas nije direktno kriv za stanje na željeznici. Ovaj forum nije mjesto za pljuvanje. Ako se neslažeš sa nečijim mišljenjem to je OK, ali nije OK napadati. Gledajte ljudi na ovaj forum kao na "svoju" kafanu. Kad uđete, idete za "svoj" sto, konobar Vam donosi sljedovanje i sve je OK. Ako za drugim stolom sjedi Vama neinteresantna ličnost vi s njom ne kontaktirate i to je to. Pogledajte šta ko piše i ako mislite da nije u pravu to mu napišite kako dolikuje, bez aluzija na školsku spremu i drugo. Koristite snagu argumenta a ne argument snage. Drugi način je da nakon čitanja kliknete na drugu temu i mirna Bosna /a i Hercegovina/. Samim tim i ostali članovi foruma će imati bolje mišljenje o Vama, a ujedno će biti pošteđeni čitanja svega i svačega. Pozdrav za sve.

P.S. Boravak na forumu je stvar ličnog izbora, niko nije prisiljen.
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Molbe i prijedlozi

Post by Otpravnik vozova »

Gledam ova tri-četiri teksta na prvoj stranici portala, stoje tu cijelu godinu u onom sivilu, paučina se uhvatila po njima. :D
Hoću da kažem da mi se odavno ne sviđa ta prva strana portala i predlažem, tražim od administracije da se nešto uradi!
Molio bih i ostale kreativne članove foruma da daju neku ideju, kako bi nam ovaj portal izgledao što ljepše i kako bi privukao još što veći broj članova. Ovo ne mislim da se uradi samo zarad kvantiteta, već tvrdim da bi se dobilo mnogo više na kvalitetu sa većim brojem članova.
Za početak predlažem da se na prvoj strani stavi recimo tri stvari. To su: "slika dana", "video dana" i "komentar dana".
Znači, svaki dan izabrati po jedan uradak sa foruma i staviti na prvu stranu portala. Voditi računa da se to redovno ažurira i da se biraju što kvalitetniji radovi.
Vjerujem da bi se onda i na forumu članovi više trudili oko svojih postova, a "slučajnim prolaznicima" bi ovo zagolicalo želju da se prijave na forum, da pogledaju šta se tamo još nalazi i na kraju da i sami učestvuju u njemu.
Toliko, pozz!
Image
pregledac_kola
Posts: 13
Joined: Thu Jan 06, 2011 4:53 pm

Re: Obavjest

Post by pregledac_kola »

admin@ svaka cast u zelji da se informisem,ucetvujem u forumu i dam svoje misljenje jer sam mislio da je ovo forum kojim mozes izraziti svoje ja u desavanjima no neko ima zadnju a to je ljubitelj SMS-a koji zadnju obavjest Vernesa Buljugije zakljucava i neda komentarisati ..Izgleda da sam pogrijesio adresu no nije fer prema svima koje hrani pruga jarane ALI TREBAM BITI OBJEKTIVAN ZELIM LI POSTENO NAPRAVIT CU SVOJU STRANICU...e i da odlicni ste nemojte se gasiti (bar dok raja ima ijedan momenat svoga strpljenja da vas trpi ;) )tko zna neko nekog ce izdurati
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by admin »

Pozdrav,

Portal www.vozovi.com kao i forum kao njegov najzanimljiviji dio je zamišljen kao mjestogdje će se okupljati ljubitelji željeznice i razmjenjivati sve ono što im je interesantno. U jednom periodu kada je došlo možda malo teže vrijeme za zaposlene u ŽFBH pokrenuta je i Sindikalna tema. U početku u tome i nisam vidio nešto loše, ali vremenom u mnogo navrata stvari su izmicale konteoli, dolazilo je do vrijeđanja od nekih članova prema drugim članovima foruma a i prema onima koji i nisu članovi. Isdo to se desilo i kod ovog zadnjeg zaključavanja, uz to je još bilo i brisanja postova koji su bili uvredljivog sadržaja.

Vremenom se moglo vidjeti kako sama sindikalna tema ne spada u koncept na kom je zamišljen ovaj forum u mnogo navrata je bilo rijeći i o stalnom zatvaranju ove teme. Naravno evo ovom prilikom želim da obavjestim sve članove i posjetioce ovog foruma da je sindikalna tema otključana i da svi oni koji žele svoje mišljenje da podijele sa drugim a u duhu je ove teme mogu to i učiniti.

Pored toga želim da jasno skrenem pažnju svima onima da če ta tema raditi do 1000. postova nakon čega će biti zaključana i u narednom periodu neće više biti pokretana, a i svi postovi koji su vezani za tu tematiku bez obzira sa koje strane budu dolazili bit će brisani. Svi članovi foruma koji imaju bilo kakvih pitanja, konstatacija, tvrdnji itd. a vezana su za uprave, sindikate, vjeća itd. forum www.vozovi.com nije mjesto za rasprave o istim.

Rado pozivam sve članove da se okrenu ostalim temama i u njima podjele sve ono što je intresantno za ljubitelje željeznice.

Lijep pozdra Administrator.

P.S.

Još jednom ponavljam da sindikalna tema ide do 1000 postova.
User avatar
damir Ri
Posts: 15
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:49 pm
Location: Rijeka

Re: Molbe i prijedlozi

Post by damir Ri »

Pozdrav svim kolegama na forumu! Novi sam na ovom forumu,bogat je sadržaj željezničkih tema svaka čast! Imao bi jedno pitanje: nisam primjetio da postoji na ovome forumu ajmo reći burza kupi-prodaj ili postoji,ali mi je to promaklo! Hvala unaprijed.
441-905
Posts: 613
Joined: Tue May 25, 2010 12:39 pm

Re: Molbe i prijedlozi

Post by 441-905 »

damir Ri wrote:Pozdrav svim kolegama na forumu! Novi sam na ovom forumu,bogat je sadržaj željezničkih tema svaka čast! Imao bi jedno pitanje: nisam primjetio da postoji na ovome forumu ajmo reći burza kupi-prodaj ili postoji,ali mi je to promaklo! Hvala unaprijed.
Pozdrav damir Ri, dobrodošao na forum. Forum nema teme za tako nešto još uvijek.
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Molbe i prijedlozi

Post by stjepan »

Šta se dešava sa forumom,prijavim se i postujem,kroz neko vrijeme pa sam odjavljen iako se nikad ne odjavljujem,posle gledam i forum mi kaže da sam "on line", a u zaglavlju ne prijavljen....
I onda jovo nanovo ~x( ....

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Molbe i prijedlozi

Post by Otpravnik vozova »

stjepan wrote:Šta se dešava sa forumom,prijavim se i postujem,kroz neko vrijeme pa sam odjavljen iako se nikad ne odjavljujem,posle gledam i forum mi kaže da sam "on line", a u zaglavlju ne prijavljen....
I onda jovo nanovo ~x( ....

Pozdrav!
Ovako ćeš: izloguj se i promijeni lozinku, ali tako da nova ima 22 znaka. Onda se ponovo uloguj i idi pravo ne "Sindikalne teme" (ne svraćaj nigdje drugo), onda reci tri puta pu, pu, pu i zatvori temu! Poslije toga pregledaj svaku neparnu stranicu teme "Željeznica i ljepši spol", ali ništa ne komentariši. Kad to uradiš restartuj komp i vrati se na http://www.vozovi.com.
Srteno! :D
Image
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Molbe i prijedlozi

Post by stjepan »

Otpravnik vozova wrote:Ovako ćeš: izloguj se i promijeni lozinku, ali tako da nova ima 22 znaka. Onda se ponovo uloguj i idi pravo ne "Sindikalne teme" (ne svraćaj nigdje drugo), onda reci tri puta pu, pu, pu i zatvori temu! Poslije toga pregledaj svaku neparnu stranicu teme "Željeznica i ljepši spol", ali ništa ne komentariši. Kad to uradiš restartuj komp i vrati se na http://www.vozovi.com.
Srteno!
Daj mi samo molim te reci,da li moram biti okrenut prema zapadu ili jugu i da li je klečanje obavezno dok to radim...
Pozdrav!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by admin »

stjepan wrote:Šta se dešava sa forumom,prijavim se i postujem,kroz neko vrijeme pa sam odjavljen iako se nikad ne odjavljujem,posle gledam i forum mi kaže da sam "on line", a u zaglavlju ne prijavljen....
I onda jovo nanovo ~x( ....

Pozdrav!
Pozdrav,

Iako mi iz pitanja nije najbolje jasno o čemu se radi pokušat ću da odgovorim.
Kao prvu nisu vršene nikakve promjene u postavkama foruma i iznenadjuje me bilo kakav problem u postanju.
Drugi sto zelim da kazem odnosi se na prikaz u zaglavlju odnosno prikaz ko je online. Pomenuti prikaz se definiše po aktivnostima korisnika u zadnjih 5 minuta, odnosno ako ste vrsili bilo kakvo ucitavanje stranice u zadnjih 5 minuta ostajete u statusu online. Eh sada mene zbunjuje kako vidite da ste online a da vam zaglavlje pokazuje da ste neprijavljeni?
Post Reply