Molbe i prijedlozi

Ovdje možete pisati svoje predloge sugestije i kritike vezane za forum, a i cijeli portal.
User avatar
Ćiro_bos
Posts: 3225
Joined: Mon Jun 01, 2009 4:44 pm
Location: Brčko-Tuzla, BiH

Re: prijedlog

Post by Ćiro_bos »

Ne znam dečki, ja sam par puta tako lijepo "chatao" preko P.P., naravno kada mi je to trebalo :D ...
Radije bih da svi budemo aktivniji na već postojećim sadržajima. Svrha foruma su komentari. upiti, da svi vide i učestvuju...Takav forum je sadržajan i opstaje 8-) !
To je, naravno samo moje mišljenje...
pozdrav svima....
Posavina expres
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: prijedlog

Post by 68847 »

Windows Messenger i eto
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: prijedlog

Post by ismet222 »

admin wrote:Dobar prijedlog, a ako opet nesto zeznem foruma nema 15 dana :)

Salim se malo, razmisljao sam o toj ideji i vidjet ćemo šta se može učiniti.
ako treba pomoc...nije problem samo javi...nisam neki profesionalac al mogu pomoci evo ovaj link http://fanklubzeljeznica.forumotion.com/ vec sam nesto pokusavo sa tim forumom... ;)
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: prijedlog

Post by Otpravnik vozova »

68847 wrote:Windows Messenger i eto

Forum, PP, Windows Messenger,SMS, PTT, dimni signali, golub pismonoša... :mrgreen: sve ima svoje mjesto i svoju namjenu u komunikaciji ljudi, u ovom slučaju ljubitelja željeznice.
Neke stvari koje pišemo nisu za foruma npr. neke stvari manje (ili nikako) vezane za željeznicu, neka neobavezna priča i sl.
Druga stvar je opet PP. To je komunikacija između dva lica u kojoj ostali učesnici ne mogu učestvovati. To odmah nije to!
Chat bi bio dobar za malo šuplje i laganije teme npr. malo pobliže upoznavanje forumaša (šta, ko, šta radi, odakle je i sl.), za to da se može malo naglabati o plati, "bodu", "kilometru"(to su omiljene teme željezničara), onda čestitanje praznika, rođendana... da se pohvali ko je gu*io(isto omiljena tema željezničara) :lol: , koliko je popio itd...
E kome je ovo sve opet malo onda ima Windows Messenger, Facebook itd. i sl. ;)

Pozdrav!
Image
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Molbe i prijedlozi

Post by stjepan »

Nemam ništa protiv chata,meni je i ovo dosta.Na kraju krajeva,ovaj forum ima gazdu pa će biti kako on kaže.
Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Molbe i prijedlozi

Post by staner »

stjepan wrote:Nemam ništa protiv chata,meni je i ovo dosta.Na kraju krajeva,ovaj forum ima gazdu pa će biti kako on kaže.
Pozdrav!
Neslažem se s tobom Stijepane ovo je forum svih nas nemože jedan čovijek odlučivati o tome.Postoji timski rad ,dogovor svih članova tima.
Predlažem Adminu i lijepo bi bilo da se stavi jedan član kao moderator sa Unske pruge.Recimo da to bude na Infrastrukturi ili Unskoj pruzi.Pa zašto nebi bio moderator ove stranice sa Unske pruge?

POZDRAV !!!!
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Molbe i prijedlozi

Post by damir661 »

staner wrote:
stjepan wrote:Nemam ništa protiv chata,meni je i ovo dosta.Na kraju krajeva,ovaj forum ima gazdu pa će biti kako on kaže.
Pozdrav!
Neslažem se s tobom Stijepane ovo je forum svih nas nemože jedan čovijek odlučivati o tome.Postoji timski rad ,dogovor svih članova tima.
Predlažem Adminu i lijepo bi bilo da se stavi jedan član kao moderator sa Unske pruge.Recimo da to bude na Infrastrukturi ili Unskoj pruzi.Pa zašto nebi bio moderator ove stranice sa Unske pruge?

POZDRAV !!!!
Ne znam da li si primetio, ali Ciro_bos je moderator u podforumu infrastruktura, a samim tim i u temi o Unskoj pruzi.
Zatim, jeste da forum zavisi od timskog rada i angazmana svih clanova, ali zaboravljate da forum ima svog vlasnika, neko ko placa server, hostovanje sajta i sl. tako da isti ima pravo na poslednju rec.
Pozdrav
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Molbe i prijedlozi

Post by staner »

damir661 wrote:
staner wrote:
stjepan wrote:Nemam ništa protiv chata,meni je i ovo dosta.Na kraju krajeva,ovaj forum ima gazdu pa će biti kako on kaže.
Pozdrav!
Neslažem se s tobom Stijepane ovo je forum svih nas nemože jedan čovijek odlučivati o tome.Postoji timski rad ,dogovor svih članova tima.
Predlažem Adminu i lijepo bi bilo da se stavi jedan član kao moderator sa Unske pruge.Recimo da to bude na Infrastrukturi ili Unskoj pruzi.Pa zašto nebi bio moderator ove stranice sa Unske pruge?

POZDRAV !!!!
Ne znam da li si primetio, ali Ciro_bos je moderator u podforumu infrastruktura, a samim tim i u temi o Unskoj pruzi.
Zatim, jeste da forum zavisi od timskog rada i angazmana svih clanova, ali zaboravljate da forum ima svog vlasnika, neko ko placa server, hostovanje sajta i sl. tako da isti ima pravo na poslednju rec.
Pozdrav
Poštovani kolega Stijepane.Svaka čast Ćiri ali smatram da nemože neko biti moderator teme Unska pruga koji nije sa ovih terena.Pa zar mi nezaslužujemo jednog moderatora sa Unske pruge.Nemože neko uređivati stranicu Unske pruge a nije tu zaposlen i upoznat s njom.Opet kažem nemam ništa protiv Ćire-bosa naprotiv smatram ga velikim čovijekom..

POZDRAV!!!!
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Molbe i prijedlozi

Post by Bo Bo »

Poštovane kolege i prijatelji,

što se tiče moderatora sa Unske pruge to svakako imamo u vidu.

Nema potrebe sad da dodje do nekih sitnih iskri koje bi pokrenule lošu raspravu. Kolega staner u potupunosti se slažem da je potrebno da neko od Vas iz Krajine postane moderator. U razgovoru sa adminom već smo govorili da kad se ukaže prilika, da će to biti neko od Vas. Moderatori se dodaju po potrebi u zavisnosti od intenziteta na pojedinim temama kao što je to poznato. Sada nas je 6 moderatora kao što je poznato.
Vaš doprinos je veliki i to će se znati adekvatno da nagradi. Svi smo mi za timski rad i dobrobit foruma.

Veliki i prijateljski pozdrav Bo Bo ;) .
Image
User avatar
damir661
Posts: 1382
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:48 pm
Location: Beograd-SRB

Re: Molbe i prijedlozi

Post by damir661 »

Mogu obojca biti moderatori u infrastrukturi, ali koliko ja poznajem funkcionisanje samog foruma kao takvog, mislim da je nemoguce da neko bude moderator u iskljucivo jednoj temi, vec u svim temema koje postoje u odgovarajucem podforumu.
Post Reply