Razne diskusije oko niskopodnog voza

Moderator: Bo Bo

Da li ste zadovoljni kvalitetom usluga u prvom poslovnom vozu ŽFBiH, obzirom na cijenu karte?

U potpunosti sam zadovoljan.
10
63%
Djelimično sam zadovoljan.
5
31%
Nisam zadovoljan.
1
6%
 
Total votes: 16

duddy
Posts: 14
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:07 pm

Re: Razne diskusije oko niskopodnog voza

Post by duddy »

Danas isao niskim do Mostara i nazad.Voz je super, ali sporo ide, pogotovo od Čelebića gdje je urađen remont vozi možda max 50 km/h. Bradinskom rampom super "uzleti". Klima radi dobro. Koliko sam primjetio i jedan "Končar-ev" čovjek je u vozu sve vrijeme i stalno hoda od jedne do druge upravljačnice, vjerovatno se još neke stvari testiraju. Sve skupa dobar utisak, usluga i ostalo, a bit će još ljepše kad bude na kroz kanjon vozio brže, jer realno sa brzinom od 100 km/h kroz kanjon Neretve može dosta skratiti vrijeme putovanja i time postati prava konkurencija autobusima koji voze SA-MO oko 2,5 sata.
User avatar
lohner 712
Posts: 286
Joined: Sat Dec 17, 2011 9:15 pm
Location: Sarajevo - Novi grad

Re: Razne diskusije oko niskopodnog voza

Post by lohner 712 »

duddy wrote:Danas isao niskim do Mostara i nazad.Voz je super, ali sporo ide, pogotovo od Čelebića gdje je urađen remont vozi možda max 50 km/h. Bradinskom rampom super "uzleti". Klima radi dobro. Koliko sam primjetio i jedan "Končar-ev" čovjek je u vozu sve vrijeme i stalno hoda od jedne do druge upravljačnice, vjerovatno se još neke stvari testiraju. Sve skupa dobar utisak, usluga i ostalo, a bit će još ljepše kad bude na kroz kanjon vozio brže, jer realno sa brzinom od 100 km/h kroz kanjon Neretve može dosta skratiti vrijeme putovanja i time postati prava konkurencija autobusima koji voze SA-MO oko 2,5 sata.
To je Končarev Mašinac ,mora bit tu, sa njim ima i neki mladić za računare ali on nije HŽ zaposlenik ako se ne varam....

P.S. neki dan je dotični gospodin iz Končara prespavao pa je voz kasnio, ako nisam dobio dezinformaciju....
ImageImage
Što moraš da znaš kod idu svi tužni svi nesretni,što moraš da znaš kuda idu sa duše teška bremena,što moraš da znaš... http://www.youtube.com/watch?v=DYsNocMGvSM
Post Reply