Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: Niskopodni EMV

Post by ismet222 »

ela wrote:Tema je postala OT.....
Ali mislim da je besmisleno rasparvljati o isplativosti putničkog saobraćaja pogotovo kad saobraća 661 i jedan Pulman....Što se tiče ostali putničkih vozova mislim da su solidno popunjeni,barem ovi što saobraćaju prema jugu,a lokali Sarajevo-Zenica-Sarajevo su mislim najpopunjeniji vozovi na ŽFBiH.
Moj prijatelju nisu ni ti za jug rentabilni,ni kad bi bili puni putnika.svi znamo da putnicki saobracaj nedonosi prihode,ali da kao ti rece da na jug voze sa 661 koja nema grijanje i jednim pulmanom u kojem nema ni svjetla ,nemogu se prozori zatvoriti kad se otvore pa onda puse na sve strane..mozes zamisliti koliko bi ti vozovi za "jug" bili puni.imamo mi putnika koji bi putovali vozom al kad nebi bili na razini kaubojskih vozova...stvar je u odnosu prema jedakim uslovima koristenja zeljeznickog saobracaja,valjda se slazes da i ovi nasi putnici zasluzuju bolje uslove i valjda vam nesmeta to sto stalno mi o ovom govorimo, jer to se direktno tice nas a i svih onih koji bi da saobracaj bude napedniji...valjda
rajvos
Posts: 231
Joined: Wed Jun 03, 2009 8:31 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by rajvos »

POzdrav!!!!Sutra masinovode iz vuce vozova Rajlovac ,Mujezinovic Suad i Avdagic Senahid idu u Zagreb na ispitivanje niskopodnog voza na vecim brzinama!!!!!

POZDRAV IZ SARAJEVA!!!!!!!!
441-905
Posts: 613
Joined: Tue May 25, 2010 12:39 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by 441-905 »

Evo jedan video klip Niskopodnog EMV iz Zenice kada je bio na testiranju.

http://www.youtube.com/watch?v=NDRplnXRPuI
User avatar
ZlayoZg
Posts: 1690
Joined: Mon Jun 22, 2009 7:04 pm
Location: ZAGREB (HR)

Re: Niskopodni EMV

Post by ZlayoZg »

Prolazak EMV-a ŽFBIH 4412 001-2 kroz Zagreb ZK,02.06.2010. oko 21:40:
http://www.youtube.com/watch?v=Lcuf9cyzqXo
elijas
Posts: 93
Joined: Tue Nov 17, 2009 7:10 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by elijas »

Danas je mašinovođa iz Bihaća Barač Krešimir otišao u Češku na isprobavanje niskopodnog voza na velike brzine. Nadam se da će biti sve u redu. :-ss
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: Niskopodni EMV

Post by 68847 »

U Češku?
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
elijas
Posts: 93
Joined: Tue Nov 17, 2009 7:10 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by elijas »

A što da ne u Češku? Jedino ta zemlja i Njemačka imaju poligone za ispitivanja vučnih vozila na velike brzine. :-w
User avatar
68847
Posts: 1895
Joined: Mon Jun 01, 2009 3:33 pm
Location: Travnik

Re: Niskopodni EMV

Post by 68847 »

To rekoh jer ima vec skoro godina kako ga isprobavaju na razne nacine.
(kad je bio prvi youtube na forumu?)
Sad jos u Cesku.
Pa nece nikad.
#-o
Sub sole aut pluvia ducemus ea.
ubrzani
Posts: 140
Joined: Thu Apr 29, 2010 7:53 am

Re: Niskopodni EMV

Post by ubrzani »

izgleda da je došlo ono ko čeka taj se načeka
portos
Posts: 15
Joined: Wed Nov 25, 2009 11:11 am

Re: Niskopodni EMV

Post by portos »

elijas wrote:Danas je mašinovođa iz Bihaća Barač Krešimir otišao u Češku na isprobavanje niskopodnog voza na velike brzine. Nadam se da će biti sve u redu. :-ss
Krešimir, njegov kolega, 2 Kontrolno-prijemna organa, vlak i nas ostalih 13-orica smo svi u redu, hvala na pitanju ;)
Image
Post Reply