Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

dash9
Posts: 51
Joined: Mon Mar 08, 2010 3:16 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by dash9 »

Danas u tijeku završni razgovori oko preuzimanja niskog.Ukoliko sve bude u redu,sutra najkasnije prekosutra,niski putuje svom novom domu. :-h
User avatar
atlantis.
Posts: 288
Joined: Sun Oct 25, 2009 4:21 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by atlantis. »

O cemu se razgovara? To mi sve zvuci kao da se vode pregovori oko toga hoce li i kada doci...
dash9
Posts: 51
Joined: Mon Mar 08, 2010 3:16 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by dash9 »

Nema govora o tome,odlazak niskog je gotova stvar.Koliko mi je prišapnuto mijenjale su se neke pregrade untar interijera i slične sitnice.Na kraju krajeva,predstavnici ŽFBiH federacije su već neko vrijeme u Zagrebu.
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: Niskopodni EMV

Post by ismet222 »

Ovaj niskopodni ko "kurva"..svakud se fulja i svi je imaju više od onih čiji je i brate nikako da krene..godine i godine se priprema ,evo ga sad ce pa nece..i tako u krug... ^#(^
[email protected]
Posts: 65
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:34 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by [email protected] »

Fakat, šta se ima više pregovarati ako smo ga kupili još kad ikad?! #-o
dash9
Posts: 51
Joined: Mon Mar 08, 2010 3:16 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by dash9 »

Pa da,u pravu si,ali ne preuzima se kutija šibica nego poprilično skupa igračka.I samo da te ispravim,ništa ljudi ne pregovaraju nego češljaju ugovor i tehničku dokumentaciju točku po točku.O tome ovisi budućnost.Da ne bilo poslije ono sa kajanjem i tako :D .
Osim toga koja dnevnica više :D
Znam da je strpljenje pri kraju ali još koji dan.....Meni ni u džep ni iz njega,samo pokušavam realno predočiti stvari.
Ali da ja pitam,da li je dogovorena trasa,tj gdje će voziti ?
441-905
Posts: 613
Joined: Tue May 25, 2010 12:39 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by 441-905 »

dash9 wrote:Osim toga koja dnevnica više :D
Znam da je strpljenje pri kraju ali još koji dan.....Meni ni u džep ni iz njega,samo pokušavam realno predočiti stvari.
Ali da ja pitam,da li je dogovorena trasa,tj gdje će voziti ?
Strpljenja je sve manje i manje, ali ima i ona druga strpljen spašen. Bile su dvije opcije za niski:

1.) Bihać, međutim sudbina brzog voza 710/711 od 01.01.2011. je nepoznata, pruga nije elektrocifizirana, pa po svemu sudeći ova linija otpada
2.) Hercegovina, lokalni-regionali saobraćaj od Čapljine-Konjica ravan nuli
User avatar
atlantis.
Posts: 288
Joined: Sun Oct 25, 2009 4:21 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by atlantis. »

Ovaj voz treba uvesti kao poslovni brzi voz na relaciji Mostar-Sarajevo ili Doboj-Sarajevo. Tu bi bio najveci promet i takodje bi se mogla naplacivati skuplja karta za poslovni voz. Ljeti bi mogao ici skroz do Ploca.

Ovo je realno.
User avatar
candyman
Posts: 19
Joined: Thu Mar 11, 2010 9:04 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by candyman »

atlantis. wrote:Ovaj voz treba uvesti kao poslovni brzi voz na relaciji Mostar-Sarajevo ili Doboj-Sarajevo. Tu bi bio najveci promet i takodje bi se mogla naplacivati skuplja karta za poslovni voz. Ljeti bi mogao ici skroz do Ploca.

Ovo je realno.
De ti to predlozi politicarima, da vidim sta bi oni rekli. Mislim da se njima vishe isplati vozati audije i passate i trositi drzavne pare. Dobra ideja!
Grad na Uni!!!
Image
User avatar
igorailwayman
Posts: 307
Joined: Mon Nov 16, 2009 1:27 am

Re: Niskopodni EMV

Post by igorailwayman »

Prema zadnjih "službenim" informacijma niskopodni bit trebao krenuti iz Zagreba ka Sarajevu u ponedjeljak 20.12.2010. a najkasnije u utorak 21.12.2010.

Toliko, i nadam se da će se ovo sada ispoštovati.

Pozdrav
Post Reply