Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

ekihercegovac
Posts: 12
Joined: Tue Feb 09, 2010 8:45 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by ekihercegovac »

Hvala, Svim forumašima na dobrodošlici. :ymhug: [img] :
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Niskopodni EMV

Post by Bo Bo »

Sutra u 9 sati iz depoa Rajlovac na testiranje kreće niskopodni u pravcu Maglaja, pa tako raja iz Zenice, Žepča, Maglaja fotice u ruke. Srdačan pozdrav Bo Bo ;) .
Image
User avatar
igorailwayman
Posts: 307
Joined: Mon Nov 16, 2009 1:27 am

Re: Niskopodni EMV

Post by igorailwayman »

Evo malo današnjih slika niskopodnog s probne vožnje Rajlovac - Maglaj, u prolazu kroz Zavidoviće, na dionici dvokolosiječne pruge između Zavidovići i Maglaja... :ymparty: :ymparty: :ymhug:

Image

malo iz daljine :-\
Image
Image
Image
Image

izbliza :-\
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Hvala!
User avatar
Macak
Posts: 357
Joined: Thu Dec 24, 2009 10:40 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by Macak »

A evo ga i kroz, snijegom zametene, Zavidoviće:

Image

Image

Image

:)
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

Kolega mačak lijepo ga je vidjeti nema šta.Vozićak je prva liga !!Hvala ti na ovim lijepim fotografijama!!

Da nije ovih fotografija i informacija na ovom forumu mi na Unskoj pruzi nebih zanli šta se dešava na ŽFBiH ! **==
User avatar
ela
Posts: 1278
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:28 pm
Location: Mostar

Re: Niskopodni EMV

Post by ela »

Momci hvala za slike i svaka čast na sačekušama.....
Pozdrav iz Mostara
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

15.02. pripremite fotoaparate voz ide do Sl.Šamca i nazad.Rajlovac-Zenica ide sam , a od Zenice vozit će ga lok. Mora izač van BiH jer mu je isteklo vrijeme privremenog uvoza , i odmah se vrača nazad samo da carina obavi formalnosti.
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

Kolega našinac bar da smo mi bliže sa Unske pruge da sačinimo koju fotkicu ali nema veze zato su tu ostali forumaši da uveličaju ovu manifestaciju vezanu za EMV .Uživamo u pregledu fotografija.... :-bd :-bd :-bd
User avatar
fifi82
Posts: 123
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:36 am

Re: Niskopodni EMV

Post by fifi82 »

slika nije nesto jer me je iznenadilo da ga ugledam.Negdje oko okoline Šamca pri povratku iz Beograda sam ga ulovio
http://yfrog.com/06pict0162nj
DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by Otpravnik vozova »

:-B Naumpala mi je jedna stvar vezana za enterijer niskopodnog koju sam primjetio. To je prostor na policama za prtljag, koji će čini mi se predstavljati problem ukoliko ovaj voz bude saobraćao ka moru (Ploče). Da se razumijemo, ne smatram to ni kao nedostatak ni kao propust konstruktora, jer je voz koliko znamo namjenjen za prigradski saobraćaj i taj je prostor dovoljan za aktovku, ruksačić i sl. Međutim, zamislimo da se kod nas ovaj voz uvede na relaciji Sarajevo - Ploče i krene porodica na more... tu bi sigurno nastao problem sa koferima i torbama. Znam ja snaći će se čovjek, pa staviti jedan kofer na policu, putnu torbu kraj nogu, malu neku torbicu u krilo, ali gdje je tu onda komfor o kojem govorimo?
Eto to mi je naumpalo da vam kažem. Nažalost nemam fotografija unutrašnjosti voza, ali mogu samo da vam skrenem pažnju da kad budete razgledali niskopodni, da obratite pažnju i na ovaj detalj.
;)
Image
Post Reply