Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Niskopodni EMV

Post by stjepan »

U ovom slučaju ide za nešto potpunoma novog na ovim prostorima i raspravljati o takvoj stvari je skoro nemoguće.Jednostavno nitko,pa čak ni proizvođač sam (bar ja imam takav utisak) ne radi neke velike reklame dok ne vidi kako će se taj vlak ponašati u ekspolataciji,bar u ovom probnom dijelu.Sam niti cijenu ne poznam i očekujem od poznavalaca @admin pa svakako @Bo Bo da o tom kažu koju riječ.Ja držim jezik za zubima pa kad se pokažu slabosti ili dobrota (daj Bože) da se mogu pravit pametan :lol: :lol:

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Niskopodni EMV

Post by admin »

stjepan wrote:Sam niti cijenu ne poznam i očekujem od poznavalaca @admin
Končar za BiH proizvodi niskopodni vlak
Objavljeno na web stranici totalportal.hr
Koncern Končar i Željeznice Federacije Bosne i Hercegovine potpisali su danas ugovor za proizvodnju i isporuku prototipnog niskopodnog elektromotornog vlaka za potrebe regionalnog željezničkog putničkog prometa u BiH, a ugovor je vrijedan oko 5,3 milijuna eura. Rok isporuke je 12 mjeseci, a posao će se financirati dugoročnim kreditima hrvatskih banaka.
ERAGUZ
Posts: 11
Joined: Tue Sep 29, 2009 12:36 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by ERAGUZ »

Ne znam možda griješim, međutim, na web-u su kao što vidimo objavljene slike montiranja talba za BiH, a ne može končarovog EMV-a, to mi nikako nije logično, pogotovo je čudan taj krug šutnje na željeznicama, kao što sam vidio zabranjeno je i slikanje, pa nije mi logično da možete slikati aerodrome, a ne možete željezničke stanice.

Dalje, nisu samo slike EMV-a koji se vrti trenutno po HR prugama zanimljive, gdje su informacije o tome kako će se koristiti, kako će se održavati, i sl. Gdje su komentari tehničkih karakteristika.....

Ne znam možda tražim previše, ali mi je bilo nekako logično da se dolazak prvog novog EMV-a nakon rata poprati na drugačiji način.
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Mislim da niko ne smije puno da hvali taj voz jer je to još sve friško i u fazi ispitivanja , pa se boji da se ne bi opekao. Sačekaj, pa ako bude sve kako treba vidječeš komentara i da ne kažem čega sve još.
ERAGUZ
Posts: 11
Joined: Tue Sep 29, 2009 12:36 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by ERAGUZ »

Ne znam što bi se netko plašio komentirati, ali upravo zato što imamo potpuno nov proizvod čudi me da nije pobudilo više interesovanja i samim tim više informacija.
User avatar
Omko-Bosanski Novi
Posts: 92
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:04 am
Location: Bosanski Novi

Re: Niskopodni EMV

Post by Omko-Bosanski Novi »

Ne trebamo se plašiti noviteta u svakom slučaju, imaćemo bolje od onog što sad imamo!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Omko-Bosanski Novi wrote:Ne trebamo se plašiti noviteta u svakom slučaju, imaćemo bolje od onog što sad imamo!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Dobro je što se obnavljamo , ali ipak sačekajmo da svoju ocjenu da "BRADINA" .
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Niskopodni EMV

Post by stjepan »

ERAGUZ wrote:Ne znam što bi se netko plašio komentirati, ali upravo zato što imamo potpuno nov proizvod čudi me da nije pobudilo više interesovanja i samim tim više informacija.
Ne plaši se niko komentirati,jednostavno nema se šta komentirati.Ide za potpuno novu stvar koju još nitko nema i jednostavno osim izgleda nemože se ništa reći,za razliku od talga.

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Ono što se vidi sa ovih postavljenih fotografija riječ je o zadnjem kriku tehnike ( kabina ).Mislim kad se postave fotografije koje posjeduju naši forumaši moči če se šta više pričat. Ipak ponavljam se "BRADINA" je mjerilo.
emkoBHF
Posts: 18
Joined: Sat Sep 26, 2009 2:30 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by emkoBHF »

Imali ista novo? Koliko sam cuo sada bi trebali jos malo pa doci , od 15.11 - 20.11
Post Reply