Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Niskopodni EMV

Post by stjepan »

Dobre fotke ali se vidi da ti sunce nije bilo saveznik, :))
Bo Bo wrote:Što se tiče "Vučka" lijepo ozgleda
Šta se nismo dogovorili da je "stjepan". Ime Vučko je pod zaštitom a stjepan je nezaštićen :)) usput vi malo školovaniji šta nije ispravno taj naziv pisati malim slovom jer to nije ime tog voza nego sve serije :ymblushing:

I na kraju ono najvažnije,ako bude imao putnika (sa plaćenom kartom),koliko je lijep vrlo brzo će se isplatiti.Meni prekrasno izgleda i složio bih se s primjedbom da su presvlake za prvi razred preosjetljive.

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Od 18-25.01. na pruzi 100 između stanica A.Most-Rajlovac T. vršit će se probne vožnje niskopodnog voza. U vrijeme ispitivanja pruga će biti zatvorena.
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

Masinac wrote:Od 18-25.01. na pruzi 100 između stanica A.Most-Rajlovac T. vršit će se probne vožnje niskopodnog voza. U vrijeme ispitivanja pruga će biti zatvorena.
Opa krenulo je ipak.Molim one koji su u blizini da naprave koju fotografiju sa tog svečanog čina... :o)
User avatar
atlantis.
Posts: 288
Joined: Sun Oct 25, 2009 4:21 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by atlantis. »

Koja koincidencija da ovaj forum bude ugasen bas u tom periodu!

I, ima li koja slika?
User avatar
Bo Bo
Posts: 2283
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm
Location: Sarajevo BiH

Re: Niskopodni EMV

Post by Bo Bo »

Danas sam se sreo sa našim forumašem Kondukterom na željezničkoj stanici, i malo porazgovarao. Doznao sam, da je juče garnitura išla na probu prema Hadžićima i da je bilo ok, danas je bio plan da se vozi prema Visokome ali je odgođeno.

Do februara kompozicija bi još 2 puta trebala ići na na testiranje pa eto ko bude imao informacije kada neka sa nama podjeli. Pozdrav Bo Bo ;) .
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

Molim forumaše ukoliko neko ima fotografije sa ove probne vožnje da ih stavi na forum s nestrpljenjem očekujem!! :-bd
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

staner wrote:Molim forumaše ukoliko neko ima fotografije sa ove probne vožnje da ih stavi na forum s nestrpljenjem očekujem!! :-bd
Ima na fejzbuku par slika .
User avatar
atlantis.
Posts: 288
Joined: Sun Oct 25, 2009 4:21 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by atlantis. »

Gdje na fejsbuku?
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

atlantis. wrote:Gdje na fejsbuku?
Valjda na Facebooku ali gdje tačno kolega !!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Novosti , a fotografije su stavljali Namik Hajrić i Rasim Spahić , tako da ih možete vidjeti i na njihovim profilima.
Post Reply