Niskopodni EMV

Moderator: Bo Bo

Post Reply
User avatar
cirosana
Posts: 94
Joined: Sat Jul 11, 2009 1:10 am

Re: Niskopodni EMV

Post by cirosana »

Pa kada će taj EMU? Da nije zglajzo negdje?
BORK-BORK-BORK
ERAGUZ
Posts: 11
Joined: Tue Sep 29, 2009 12:36 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by ERAGUZ »

Iskreno ne mogu vjerovati da niko od vas koji radite na ŽFBIH ne znate barem kada će doći u BiH!?!
User avatar
ela
Posts: 1278
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:28 pm
Location: Mostar

Re: Niskopodni EMV

Post by ela »

ERAGUZ wrote:Iskreno ne mogu vjerovati da niko od vas koji radite na ŽFBIH ne znate barem kada će doći u BiH!?!
Po informacijama koje sam dobio iz prve ruke,ako sva ispitivanja u krugu tvornice zadovolje i kad se sve uštima,a komisija koja nadgleda posao jako je stroga,jer čak šilje i u sastav vazduha u vozu,očekivati je u drugoj polovini Decembra. Proizvod je nov i treba vremena da se neke stvari poslože,naravno da se mora izći spreman na prugu.
Pozdrav iz Mostara
portos
Posts: 15
Joined: Wed Nov 25, 2009 11:11 am

Re: Niskopodni EMV

Post by portos »

Dobar dan svim vozoljubiteljima na ovom forumu.
Evo i ja sam vam se pridružio, mada ne očekujte zbog toga informacije iz prve ruke iz Končara o vašim lokomotivama koje su ovdje na VP kao i o prototipu niskopodnog voza koji gradimo za željeznice Federacije Bosne i Hercegovine.
Voz će biti isporučen ŽFBiH kada bude u potpunosti ispitan i spreman za isporuku, budući je to prototip morate imati razumijevanja zbog sporijeg tijeka ispitivanja jer svima nam je interes da vam isporučimo ispravan i pouzdan proizvod koji će prometovati vašim prugama.
Pozdrav
Image
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Niskopodni EMV

Post by staner »

portos wrote:Dobar dan svim vozoljubiteljima na ovom forumu.
Evo i ja sam vam se pridružio, mada ne očekujte zbog toga informacije iz prve ruke iz Končara o vašim lokomotivama koje su ovdje na VP kao i o prototipu niskopodnog voza koji gradimo za željeznice Federacije Bosne i Hercegovine.
Voz će biti isporučen ŽFBiH kada bude u potpunosti ispitan i spreman za isporuku, budući je to prototip morate imati razumijevanja zbog sporijeg tijeka ispitivanja jer svima nam je interes da vam isporučimo ispravan i pouzdan proizvod koji će prometovati vašim prugama.
Pozdrav
Hvala kolegiportos na ovim informacijama.Trebaju nam tačne informacije a ne natucanja.....
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Niskopodni EMV

Post by stjepan »

Dobrodošao portos i nadamo se da ćeš i na našim stranicama biti približno aktivan kao na susjednim.
portos wrote:mada ne očekujte zbog toga informacije iz prve ruke iz Končara o vašim...


Portos ako ne bude informacija,slat čemo ih Gredelju :lol: :lol: :lol:
Samo vi napravite dobar vlak,pa ćemo svi biti zadovoljni.

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Dajte nam barem još koju sliku , jasno one koje mogu u eter , pa da parimo oči dok voz stigne.
mirza08
Posts: 14
Joined: Wed Dec 09, 2009 2:40 am

Re: Niskopodni EMV

Post by mirza08 »

Ja mislim da je vazno da se investira u vozni park pa sta god da rade. Ako nebude investiranja i ovaj voz iz HR ce dapropadne i bice jedan od posljednjih na nasim prugama u buducnosti. Meni se svidza i nadam se da ce da se pokaze kao dobar sto se tice kvaliteta.
User avatar
Masinac
Posts: 319
Joined: Wed Jul 29, 2009 12:46 pm
Location: Sarajevo

Re: Niskopodni EMV

Post by Masinac »

Stigla je depeša o transportu i uslovima transporta . Transport je između 15-22.12.2009.god.
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Niskopodni EMV

Post by stjepan »

Auuuu,kud ćemo sa njim :lol: kako se kaže usta (ili jezik) :D ti se pozlatio.

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
Post Reply