Molbe i prijedlozi

Ovdje možete pisati svoje predloge sugestije i kritike vezane za forum, a i cijeli portal.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by admin »

stjepan wrote:Zahvaljujem za avatar.Mene muči nešto drugo,nije strašno al šteti mom povišenom tlaku :D . Kopiram post na koji želim odgovoriti i na kraju odgovora dodam 1 (jedan) smajli i dobijem ovo:

Post sadrži previše smajlića, dopušteno je maksimalno 3 smajlića.

Jasno mi je da je to zbog tog što je predhodnik iskoristio svoje pravo na samo 3 smajlija.Istovremeno bez problema kopiraš post sa 10 slika.Šef foruma zna svoj posao ... samo jeli ovo ograničenje za smajlije uistinu potrebno ... može li bar koji više za replike ...

Pozdrav!!!
Pozdrav,

Većina ovih postavki je automatski definisana i ja ih nisam mijenjao.
Sve na što imate primjedbu možete napisati i u koliko sam u mogućnosti to ću i promjeniti.
Broj smajlića sam povećao na:

:) :( ;) :D ;;) :ymhug: :-\ :x :ymblushing: :p :-* =(( :-o X( :ymsmug: B-) :-s #:-s :ymdevil:
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Molbe i prijedlozi

Post by stjepan »

Hvala šefe.

Pozdrav!!!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
tomo
Posts: 197
Joined: Wed Sep 30, 2009 12:49 pm
Location: Rijeka
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by tomo »

stjepan wrote:... može li bar koji više za replike ...
admin wrote:... Broj smajlića sam povećao ...
Savjet od starog lisca (mukte =)) ): svemu po forumima se može doskočiti pa i ovome Image: svaki smajlič je isto kao i neka fotografija ... Image ... slijedom toga bez obzira na ograničenja nekog foruma ako se klikne desnom tipkom na smajlića i odabere Copy Image Location i potom link ubaci u img tagove ... jel ... imamo Image ... Image

*****
U ovakvom slučaju jedino admin/moderator(i) mogu maknuti višak od dozvoljenoga broja smajlija.
Pozdrav iz Rijeke
User avatar
BHzeljeznice
Posts: 257
Joined: Mon Jun 18, 2012 11:03 pm
Location: Gracanica

Re: Molbe i prijedlozi

Post by BHzeljeznice »

Na portalu,u mene,ne znam da li i u vas,nema vise na prostoru Za ''Posljednje teme'' da se pojavljuju zaista posljednje teme,a posljednja je za Nove lokomotive na ZRS-u koja se ne mijenja! Mislio sam da je to samo na mom komopu ili zbog neta neta,ali kod bilo koga da udjem isto je stanje! Je li to neki kvar,ako jest molio bi da se ukloni! =p~ :!!
Image
User avatar
hubke
Posts: 46
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:55 pm
Location: Ilidža-Sarajevo

Re: Molbe i prijedlozi

Post by hubke »

Sta je ovo ponovo pala stranica. Ljudi ako vam je problem hosting, javite se preko PP-a pa cu vam ja dati svoj hosting koji imam na BH Telecomu potpuno besplatno samo da vise stranica ne pada molim vas.
:D
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by admin »

Pozdravi,

Hvala na ponudi za hosting. Trenutno nije problem hosting nego nedostatak slobodnog vremena da se sve uradi kako treba. Nadamo se da ćede razumiti da se nemožemo baš dosta vremena odvojiti za uređenje ove stranice.
User avatar
hubke
Posts: 46
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:55 pm
Location: Ilidža-Sarajevo

Re: Molbe i prijedlozi

Post by hubke »

admin wrote:Pozdravi,

Hvala na ponudi za hosting. Trenutno nije problem hosting nego nedostatak slobodnog vremena da se sve uradi kako treba. Nadamo se da ćede razumiti da se nemožemo baš dosta vremena odvojiti za uređenje ove stranice.
Imam i slobodnog vremena i bavim se izradom stranica i programiranjem. I sa tim vam mogu pomoci a znam jos ljudi koji bi takodjer volontirali :)
:D
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by admin »

Pozdravi,

Dobro bi nam došla pomoć svake vrste, o svemu se možemo dogovoriti.

Lijep pozdrav,
User avatar
Ceba97
Posts: 26
Joined: Thu Jun 27, 2013 4:29 pm
Location: M103
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by Ceba97 »

Pozzz!

...Ja imam jedan prjedlog. Da se na forum uvede novi podforum (željeznički) Simulatori.
Jer ima nas/njih nekih koji se bavi tim simulatorima.

Hvala. ;)
User avatar
Ceba97
Posts: 26
Joined: Thu Jun 27, 2013 4:29 pm
Location: M103
Contact:

Re: Molbe i prijedlozi

Post by Ceba97 »

Dali ondam može uvođenje navedenog podforuma???
Post Reply