Web prezentacija SMS-a

Post Reply
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 708
Joined: Mon Sep 15, 2008 5:00 am
Contact:

Web prezentacija SMS-a

Post by admin »

Slijedeći moderne trendove Sindikat mašinovođa-strojovođa u Federaciji Bosne i Hercegovine je pored redovnih aktivnosti napravio iskorak dalje i predstavio svoj rad na jednoj vrlo kvalitetnoj i lijepoj web stranici. Na web adresi http://www.sms-fbh.ba ovaj sindikat je na jednostavan način prikazao značajne podatke o sebi i aktivnosti na kojima radi te i na ovaj način pokazao da na sve načine želi da upotpuni komunikaciju sa svojim članstvom, a i cjelokupnoj javnosti pokaže na kojim poljima djeluje. Pozdravljamo ovaj napredak i nadamo se da će i ostali sindikati krenuti oim putem i predstaviti se na internetu.
User avatar
Otpravnik vozova
Posts: 582
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:45 pm

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by Otpravnik vozova »

Čestitam, svaka čast!
Stranica je dobra, ali je galerija fotografija više nego odlična. :ymapplause:
Samo naprijed!
Image
User avatar
međik
Posts: 22
Joined: Wed Dec 23, 2009 9:17 am
Location: Tuzla

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by međik »

admin wrote:Slijedeći moderne trendove Sindikat mašinovođa-strojovođa u Federaciji Bosne i Hercegovine je pored redovnih aktivnosti napravio iskorak dalje i predstavio svoj rad na jednoj vrlo kvalitetnoj i lijepoj web stranici. Na web adresi http://www.sms-fbh.ba ovaj sindikat je na jednostavan način prikazao značajne podatke o sebi i aktivnosti na kojima radi te i na ovaj način pokazao da na sve načine želi da upotpuni komunikaciju sa svojim članstvom, a i cjelokupnoj javnosti pokaže na kojim poljima djeluje. Pozdravljamo ovaj napredak i nadamo se da će i ostali sindikati krenuti oim putem i predstaviti se na internetu.
Za svaku pohvalu je stvaranje web stranice,to je ono što je ovaj sindikat trebao mnogo ranije uraditi , upravo iz razloga koje ste naveli:
- da prikaže podatke o sebi,
- aktivnosti na kojima radi,
- upotpuni komunikaciju sa članstvom i
- pokaže javnosti kako i na kojim poljima djeluje...
Međutim , ovakva stranica , osim podataka o SMS-u ,nema nikakvih podataka o aktivnostima kojima se bavi (manje zbog javnosti , a više zbog članstva )...
Ustvari kao aktivnost SMS-a bilo je održavanje skupštine i ručka (po fotkama - obilnog ),ali bez ikakvih zaključaka ???
A što se tiče " upotpunjavanja komunikacije sa članstvom" ako se to svodi na komunikaciju E-mailom , mislim da je to nedovoljno i da bi trebalo učiniti nešto više od toga (forum i sl.)
ni pet ni šest ,već sedam !!?
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by ismet222 »

Sindikat izvrsnog osoblja podrucja infrastrukture je nesto prije vec uradio pa evo moze se i pogledati ovde http://www.ssiobih.webs.com mada sam vec postavljao ovaj lin prije.nadam se da ce ove dvije stranice kao i sindikati suradivati kao sto nam je u obostranom interesu.samo da nam postave taj internet priljucak u sjedistu sindikata u sarajevu,pa ce to ici punom parom. :-bd
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by staner »

Svaka čast kolegama iz SMS-a napravili su pravu stvar.Takođe i Ismet je napravio pravu stvar.Neka sindikata neka samo rade.Vijerovati je u njihov rad.Sretno svim sindikatima...... \:D/
User avatar
stjepan
Posts: 1178
Joined: Mon Jun 01, 2009 6:24 pm
Location: Hrpelje Kozina

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by stjepan »

Dobro zamišljeno i za početak oba lijepo urađena,samo se vidi da SMS ima Elu i Rajvosa,dok još budu imali pare biće fantastično!

Pozdrav!
Boze daj mi strpljenja,jer ako mi das snagu pobicu ih sve!
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by ismet222 »

Samo da kazem da ova stranica http://www.sms-fbh.ba ima ba domenu koja na hostingu kosta zavisno od davaoca host usluga negdje oko 70 km..a to nije dabe dobijeno..to je neko platio..a ova sto sam ja napravio nije kostala ni sindikat a ni mene ona je napravljena na free hostingu(istina da je ogranicena sa prostorom i prometom) ali sasvim dovoljno da se moze normalno raditi jer aktivnosti sindikata bas nisu svakodnevne..a ni napravljena nije dabe..prepostavljam
staner
Posts: 675
Joined: Wed Jul 08, 2009 6:25 pm

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by staner »

Polako kolega Ismete nemoj se sekirati biće domena izdvojiće Predsednik sindikata koji novčić za domenu valjda.Red bi bio da to učini......... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
User avatar
ismet222
Posts: 196
Joined: Fri Jun 26, 2009 6:24 pm
Location: Bihac
Contact:

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by ismet222 »

ma i nemora ..zato je i prednos ove...bas nikog nista nekosta.. :-j
User avatar
amaretto
Posts: 25
Joined: Thu Jul 30, 2009 12:01 pm
Location: Sarajevo

Re: Web prezentacija SMS-a

Post by amaretto »

Ovo je za svaku pohvalu. Kad pogledam kakve sajtove imaju velike firme u BiH a da ne govorim o sajtovima državnih institucija u zemlji i njihovom (ne)redovnom updateu, ovaj sindikat i svaki drugi sindikat koji ovako nešto napravi se jednostavno mora podržati i pohvaliti.Čestitam!!!
Post Reply